1280×800-as a monitor felbontása, ilyen beállítási érték nem szerepel a vezérlõközpontban és a monitorbeállításoknál!
kipróbáltam amugy az összes felbontást amit lehetett választani, de egyik sem lett jó, tiszta nyujtott a kép. azt mondták nekem hogy valamilyen configfájlt kell beállítani valahol a rendszer belsejében….
a laptop vezérlõgombjaira nem reagál a rendszer, csak a fényerõ muxik.
ja amugy UHU live Julia van és winyorol fut, de szerintem ennél is be lehet állítani az ilyeneket.
nagyon jo lenne ha sikerulne 🙂