Hy itthon suse 9.3-at használok és szeretném 10.0-ra frrisiteni ftp-n keresztül.Mit kell beirnom a forrás meghatározásához?Lehet a teljes rendszert firrisiteni mintha ujonnan tettem volna fel a 10.0-át?
Az jelenleg nem mûxik, az ftp-n még nincs fent, csak a letölthetõ .iso fájlok.
Ezeket töltsd le, bootolj, majd válaszd a frissítés opciót.
Személyes vélemény: én nem tenném. Egy új telepítés gyorsabb, és kevésbé macerás.
Hy itthon suse 9.3-at használok és szeretném 10.0-ra frrisiteni ftp-n keresztül.Mit kell beirnom a forrás meghatározásához?Lehet a teljes rendszert firrisiteni mintha ujonnan tettem volna fel a 10.0-át?