Udv!
Gondoltam, hogy kiprobalom a Suse 10-et.
Elso problemam: gcc nincs.
Ez meg nem lenne baj, ha fel tudnam telepiteni, de: a yast-ban kiszedtem a telepitesi forrasok kozul a CD-romot, mert azt akartam, hogy http-n vagy ftp-n toltsem le a csomagokat. De alapbol a suse nem tudja a forrasokat, es en sem. Igy jelenleg nem tudok telepiteni. sources.lis allomanyt meg nem talalok.
Valaki help???
Morzel
1. Tedd vissza a telepítési forrásokhoz a cd-t.
2. Használd az apt-ot
Jelenleg még nincs fent az ftp-n az anyag, az eddigi gyakorlatból kiindulva kb. a megjelenés után egy hónappal teszik fel. (Eddig így volt.).
Egyéb források:
http://www.opensuse.org/Additional_YaST_Package_Repositories
(de itt vszeg nincs gcc.