UHU 1.2 alatt torcs-1.2.4 fordítási gond

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok UHU 1.2 alatt torcs-1.2.4 fordítási gond

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #2035260
    bepe79
    Felhasználó

      Sikerült.  :rolleyes: Na tehát, azt mondja az src fordításánál már a make is, hogy:

      „checking plib/ssg.h presence… yes
      checking for plib/ssg.h… yes
      checking AL/al.h usability… no
      checking AL/al.h presence… no
      checking for AL/al.h… no
      configure: error: Can’t find AL/al.h. OpenAL can be found on http://www.openal.org/
      make: *** [Make-config] Error 1
      root:/home/bepe/torcs-1.2.4/torcs-1.2.4#”

      Elõtte rendesen fölraktam a hozzá szükséges plib-1.8.4 és a freeglut-2.4.0 csomagot, mert ezek kellenek hozzá. De ezen az openal.org oldalon nem találom a linuxos csomagot / függõséget, amit hiányol, és amire hivatkozik.  :icon_neutral: Elmentem erre a web oldalra, és ezt találtam a tetején:

      „Popular Binary Installers:
      OpenAL 1.1 Installer for Windows
      OpenAL 1.1 SDK for Windows
      OpenAL 1.0 Installer for Mac OS X”

      Mit és hogyan kéne ott letöltenem? Valaki pls hlp me!

      Köszi és üdv: Bepe

      #2035261
      bepe79
      Felhasználó

        A sourceforgon ( http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=71089&package_id=70559&release_id=309894 ) találtam egy openalpp-t, de nem tudom, hogy ez az-e. Ehhez vezettek a linkek. Most kipróbálom, hogy ha ezt fölteszem, akkor megelégszik-e ezzel.

        #2035262
        bepe79
        Felhasználó

          Nem az volt, az OpenAL++ (openalpp), ami nekem kell (amit hiányol). Még most is szenvedek vele, de nem sikerül lefordítani sehogy sem.

          #2035263
          aty
          Felhasználó

            Miért az openal.orgon mit található?! A CVSt nézd.

            #2035264
            bepe79
            Felhasználó
              aty wrote:
              Miért az openal.orgon mit található?! A CVSt nézd.
              #1881173
              csaba
              Felhasználó

                Sziasztok! 1.2 (Rajt!) alatt szeretném lefordítani a torcs nevû program 1.2.4-es verzióját, de akadályba ütköztem, és nem sikerül továbblépni.
                Megpróbálom csatolni a file-t, amit készítettem:

              6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
              • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.