Kernel fordítási probléma… Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › Kernel fordítási probléma… This topic has 1 hozzászólás, 2 résztvevő, and was last updated 20 years, 7 months telt el by xcut. 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Szerző Bejegyzés 2005-11-09-15:57 #2037184 xcutFelhasználó magiccookie wrote: Sziasztok! Debian Sarge-ot használok, a „beépített” elõre lefordított kernellel. 2009-12-04-19:57 #1881366 csabaFelhasználó Sziasztok! Debian Sarge-ot használok, a „beépített” elõre lefordított kernellel. Szerző Bejegyzés 2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2 Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés