P II +Linux + nincs net Kezdőlap › Fórumok › Vegyes felvágott › P II +Linux + nincs net This topic has 10 hozzászólás, 7 résztvevő, and was last updated 20 years, 7 months telt el by apx. 10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 11 1 2 → Szerző Bejegyzés 2005-11-15-17:37 #2038185 razoliFelhasználó Hmm, akkor Uhu-t próbálj meg szvsz. 2005-11-15-17:39 #2038186 apxFelhasználó Ha nem ragaszkodsz a gnome/kde környezethez akkor egész szépen el fog menni. Persze, természetesen Xfce fog menni rajta bármilyen disztrib. 2005-11-15-18:10 #2038187 razoliFelhasználó Persze, természetesen Xfce fog menni rajta bármilyen disztrib. off: hmm, te is XFce fan vagy? 2005-11-15-18:47 #2038188 kisbetuFelhasználó apx wrote: Mivel a gépben nem lesz hálókártya (azt nem cseréltem), sajnos már itthon sem tudom rákötni a netre. Akkor figyelj, itt a spanyolviasz! A gép még otthon van. Meg a többi is. Hálókártya is. A telepítés idejére beleteszed a gépbe a hálókártyát, aztán majd akkor veszed ki, ha kész vagy. Nem egyszerû? 2005-11-15-19:02 #2038189 apxFelhasználó Igen, persze, a gond már csak azzal van h minden hálókártyám integrált… 🙁 2005-11-15-19:08 #2038190 adminAdminisztrátor apx wrote: Igen, persze, a gond már csak azzal van h minden hálókártyám integrált… 🙁 Akkor forrasztó páka elõ! 😀 Viccen kivül. Klónozd a másik géprõl a linuxod, ha van! Egyszerûbb és gyorsabb. 2005-11-15-19:12 #2038191 pointuxFelhasználó „Igen, persze, a gond már csak azzal van h minden hálókártyám integrált… :(„ Ha mindegyiken van, akkor meg mi a probléma ? 2005-11-15-19:13 #2038192 pointuxFelhasználó „Akkor forrasztó páka elõ! Viccen kivül.” Miért kell elcseszni azt a 300ft-os integrált hálókarit, ha nem muszáj :)))) 2005-11-15-19:17 #2038193 AMD486Felhasználó Kínai Realtek 8139 hálókártya egy ezres… Bontóban ISA-s DLink/SMC egy százas… Célra az is megfelel… 2005-11-15-19:58 #2038194 apxFelhasználó Télleg igaz is! Megnézem majd bontóban mennyi egy hálókari… A klónozást pontosan hogy érted? Szerző Bejegyzés 10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 11 1 2 → Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz. Bejelentkezés Felhasználónév: Jelszó: Bejelentkezve marad Bejelentkezés