Nézd, Frugalware még nem terjedt el annyira (itthon), még csak a 0.4-es kiadásnál jár, valamint a Frugal fórumrész nem olyan régen lett létrehozva. Ellenben kérdés, hogy miról is folyna a vita ebben a szekcióban. (csomagkészítés, csomagkezelés, nmhivatalos csomagok gyártása?)…
Pont ez az hogy semmirõl. De azért nem is egyhónapos a frugalware. Ezt nem értem hogy miért adnak ki egy alpha rendszert? Na mind1, de ha már üres akkor mi értelme?
Azzal a tévképzettel viszont sürgõsen számolj le, hogy a verziószám abszolútértéke és a disztribúció (program) minõsége/elkészültsége között bármi összefüggés van. Nincs.
Azzal a tévképzettel viszont sürgõsen számolj le, hogy a verziószám abszolútértéke és a disztribúció (program) minõsége/elkészültsége között bármi összefüggés van. Nincs.
Ott a pont.
Legjobb példa a DC++.
Mondhatjuk tökéletesnek, de akkor miért 0.6xxx a verziója? Nem 1.0? Talán alpha kiforratlan xar? Nem.
(Mondjuk most Windows alá készült alkalmazást mondtam példának, de ezt értik meg a legtöbben 😛 )