Az UHU 1.1 még automatikusan mountolta a /mnt konyvtarba az usb-n csatlakoztatott fényképezõgépem, amit ha kikapcsoltam le is választódott.
UHU 1.2 kezdetben mountolta a fényképezõgépet, de nem válaszotta le mikor kikapcsoltam. Nemrég új DVD írót szereltem be, azótan nem mountol fényképezõgépet.
Miért nem választotta le kikapcsoláskor és miért nem mountolja fel újonnan a fényképezõgépet a rendszer?
:rolleyes: