Uhu1.2 + IBM ThinkPad + Infocus projektor
Csatlakozás külsõ VGA (Ati Radeon Mobility – ha jól emlékszem) + USB. USB látja az eszközt.
Az + kombináció hatására a laptop kijelzõje feketére vált, de a projektorra nem küld ki jelet.
A projektoron néha felfelvillant a kép, de igazából nem jelenik meg.
Sejtem, hogy a displayt kéne valahogy átállítani, de hogy adom meg neki a másik VGA kimenetet?
Elvesztem a manban. – „segíítsééég?” (Micimackó) 🙂