„Direkt Canon választottam, mert tudom, hogy azokat a linuxot szeretik”
Ha arra gondoltál, hogy a linux szereti a Canont, akkor talán; ha arra, hogy a Canon a linuxot, nem biztos… bár ebbõl a mondatból nem tudom eldönteni.
Bár egy hp-vel biztosan jobban jártál volna… pl.: http://hup.hu/node/25607
Szerintem mûködni fog idõvel (úgy értem, hogy az újabb disztribekben). Amúgy ez hányas UHU?
1.2 -es?
Egyébként nem sok „nagy cég” van sajnos, ami adna a Linuxos támogatásra. Ennek meg van az oka.