Igen az összes https-es oldalnál ezt csinálja. És nem nyúltam a beállításokhoz. Ha törlöm a teljes konfigot akkor működik rendesen. Na de akkor újra be kell állítanom mindent. 🙁
Igen az összes https-es oldalnál ezt csinálja. És nem nyúltam a beállításokhoz. Ha törlöm a teljes konfigot akkor működik rendesen. Na de akkor újra be kell állítanom mindent. 🙁
Nem tudom, még soha nem találkoztam ilyennel. Mert hogy nem jól állítod be az apache-ot és nem működik a https a saját webszerveren, az ok. De hogy Firefox, mint kliens, mitől csinál ilyet, ráadásul úgy, hogy nem is nyúltál hozzá.
De valami csak lehet, ha törlöd a konfigot és utána jó…
Nem tudom, még soha nem találkoztam ilyennel. Mert hogy nem jól állítod be az apache-ot és nem működik a https a saját webszerveren, az ok. De hogy Firefox, mint kliens, mitől csinál ilyet, ráadásul úgy, hogy nem is nyúltál hozzá.
De valami csak lehet, ha törlöd a konfigot és utána jó…
Nekem is edgy változat van fent már fél éve és csak most találkoztam ezzel a hibával.
Van rá valami megoldás? Vagy kezdhetem előlről kofigolni az egészet?
Nekem is edgy változat van fent már fél éve és csak most találkoztam ezzel a hibával.
Van rá valami megoldás? Vagy kezdhetem előlről kofigolni az egészet?