A v4l-info kimenett csatolom.
Pomm:
Telepitettem az Nvidia drivert es a dpkg-reconfigure xserver-xorg-ot futtattam de nem sikerult rendesen beallitani meg a bill kiosztasom is elrontottam most probalom helyrehozni.
A v4l-info kimenett csatolom.
Pomm:
Telepitettem az Nvidia drivert es a dpkg-reconfigure xserver-xorg-ot futtattam de nem sikerult rendesen beallitani meg a bill kiosztasom is elrontottam most probalom helyrehozni.
Vizsla:
Visszaellenőriztem és nem hagytam le semmit a v4l-info kimenetéből.
Sikerült elindítani a tvtime-ot és jól működik. A probléma valószínüleg az nvidia driver által kreált xorg konfig-al volt mert fölraktam a legújabb verziót és rögtön jó lett a tv.
A kdetv továbbra sem müködik de nem baj mert a tvtime elég nekem.
Vizsla:
Visszaellenőriztem és nem hagytam le semmit a v4l-info kimenetéből.
Sikerült elindítani a tvtime-ot és jól működik. A probléma valószínüleg az nvidia driver által kreált xorg konfig-al volt mert fölraktam a legújabb verziót és rögtön jó lett a tv.
A kdetv továbbra sem müködik de nem baj mert a tvtime elég nekem.