Végül is összejött a rövidített napok neveivel. Számra nem reagál.
Azért nem volt jó a wed mert éppen kedd volt nem szerda. Végülis a fejem nem kalendárium.
Köszi a segítséget
Végül is összejött a rövidített napok neveivel. Számra nem reagál.
Azért nem volt jó a wed mert éppen kedd volt nem szerda. Végülis a fejem nem kalendárium.
Köszi a segítséget
Be akarom időzíteni minden héten szerdára, hogy a tv-ből műsort vegyek fel.
Addig nem is volt baj ha naponta vettem fel időzítve mert az időpontot megadtam neki és három csillag, hogy a hónap minden napján, minden hónapban és a hét minden napján vegyen fel.
A hét napjaival vagyok gondban. Ha számot adok neki 1-7-ig semmi. Pénteken megadtam neki a fri-t es elindult.
Szerdára a wed-et és semmi ugyanúgy a 3-ra se semmi.
De beadom a crontab filet.