Üzenetküldés Linux desktopról ? Rambox!

Manapság szinte mindenki az okostelefonján éli a közösségi életét, és talán ezért egy kissé háttérbe szorultak a számítógépen futó üzenetküldő alkalmazások. Azonban van olyan eset, hogy épp a számítógépünkön dolgozunk, de nem szeretnénk lemaradni a beérkezett üzenetekről. ( Vagy épp az okostelefonunk akkumulátora mondta be az unalmast .. ) Nos erre a problémára is van … Olvass tovább

Facebook Messenger Linux desktop alkalmazás

Lehet szeretni, vagy gyűlölni, a Facebook és annak minden alkalmazása szép lassan az életünk részévé válik, és ezzel együtt a tájékozódás és az ismerősökkel való kommunikáció egyik alapvető formájává lép elő. Ha épp nincs kéznél az okostelefonunk, és éppen a gép előtt ülve dolgozunk, és még a böngészőt sem nyitottuk meg, akkor tehet jó szolgálatot … Olvass tovább