Bugos flash, idióta Kopete

Kezdőlap Fórumok Vegyes felvágott Bugos flash, idióta Kopete

10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 10
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1938803
    pointux
    Felhasználó

      Egyátalán örülhetsz, hogy flash van pl.: shockwave-et nem is kapsz Linuxra.
      Ez színtiszta üzlet, a Windowsért kell fizetni a Linuxért nem, tehát nem gyártanak rá bizonyos dolgokat.

      Nem tudom, de én meg azt vettem észre a kopete-ben, hogy ha nem kezdesz el beszélgetni, onnan indul a dolog, hogy mindenki offline van. Ez is érdekes.

      #1938804
      Gege
      Felhasználó

        Hát igen, ez van 😥 Ezért örülök, minden egyes alkalommal amikor elszabadul egy windowsos vírus.

        akkor küldjünk egy szívbõl jövõ FUCK-ot a Macromedia-nak.

        #1938805
        Gege
        Felhasználó
          #1938806
          pointux
          Felhasználó

            Használj firefoxot! Az jóval gyorsabb, és gyorsabban is jön be a mozillánál.

            #1938807
            kempelen
            Felhasználó

              hali!

              #1938808
              admin
              Adminisztrátor

                Mozilla+gtk2+flash valoban baromi lassu, ez egy ismert mozilla bug.
                Az fsn altal forditott mozilla gtk1-et hasznal, abban jol mukodik.
                Ha erre van szukseged, hasznald azt, vagy a firefox-ot.

                #1938809
                Gege
                Felhasználó

                  LOL tudom, hogy van a GAIM meg az aMSN, csak az idegesít, hogy nem tudnak valamit normálisan megcsinálni. Egyébként Firefox-ot használtam 😆

                  Ja, a Konqueror nálam gyorsabban töltõdik be(jóval), és alapból minden flash-és egyéb funkciója megvan. Amúgy ha ismert bug, akkor ki kellene javítani, nem?

                  #1938810
                  admin
                  Adminisztrátor

                    Nekem sem mûködik a flash meg a firefox együtt. Ha telepítve van a plugin, akkor simán elszáll a firefox a francba, szó nélkül, ha flesses oldalt tölt le. Eléggé kellemetlen.

                    #1938811
                    strangedr
                    Felhasználó

                      LOL tudom, hogy van a GAIM meg az aMSN, csak az idegesít, hogy nem tudnak valamit normálisan megcsinálni. Egyébként Firefox-ot használtam  😆  

                      Ja, a Konqueror nálam gyorsabban töltõdik be(jóval), és alapból minden flash-és egyéb funkciója megvan. Amúgy ha ismert bug, akkor ki kellene javítani, nem?

                      Szvsz ha idegesít, menj el a bugzillájukra, és adj be bugreportot, vagy fûzd hozzá megjegyzéseidet a meglévõkhöz. Azzal többet segítesz.

                      Az meg nem mindegy, hogy a mozilla/firefox 10 másodperccel lassabban töltõdik be, mint a konq? Egyszer kell betölteni, aztán elvan valamelyik virtuális desktopon szépen. (Bár amióta prelinkeltem a rendszerem, a betöltõdés is gyorsabb).

                      #1873706
                      csaba
                      Felhasználó

                        Hello!

                        Valaki meg tudja nekem mondani, hogy a flash miért ilyen **** linuxon, és hogy a Kopete-ben miért nem lehet sehol kikapcsolni azt a funkciót, hogy X idõ után a többieket kilépteti a beszélgetésbõl?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1-10 / 10
                      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.