Motorola modem segítség kéne

Kezdőlap Fórumok UHU Linux Általános UHU problémák, javaslatok Motorola modem segítség kéne

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #1933716
    AMD486
    Felhasználó

      Hát UHU-ban nemtom hogy kell, nekem anno volt egy HSFlinmo.rpm nev? fájlom, amiben egy -haveromnál- m?köd? HSF winmodem driver volt, csak aztán nem kellett (mert ugye kábelnet…). Ha megvan vhol, megkeresem, feltöltöm, ha kellene… De sztem UHUban nem megy, ez Redhathoz van, és különben is a Motorola SM56 nem a széleskör? kompatibilitásáról híres… (egyszer kaptam egyet kölcsön, és windows alatt sem tudtam beizzítani „^^)
      Próbálkozz sztem itt:
      http://www.iac.es/galeria/eddie/linux/mode…m/winmodem.html

      #1873199
      csaba
      Felhasználó

        Sziasztok. Tetszik tetszik ez az 1.1 -es UHU. Minden megy csak a modem et vagy nem ismeri fel vagy nincs jól beállítva. Motorola SM 56 PCI.
        Van valami eszközkezelő vagy egyéb okosság ahol tudnék keresni legalább valami hasonló modemet. Tök kezdő vagyok, de okosodni szeretnék linuxból.

        Köszi

        Kóczos

      2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
      • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.