Kezdőlap › Fórumok › SOS! Bajban vagyok › PHP – Kikapcsolhatatlan safe_mode
- This topic has 4 hozzászólás, 3 résztvevő, and was last updated 16 years, 12 months telt el by
pomm.
-
SzerzőBejegyzés
-
2008-11-21-15:32 #2176449
Névtelen
httpd.conf-ba:
Code:php_admin_flag safe_mode offEzzel elvileg egy könyvtárat lehet megadni, a globális konfigurációt figyelmen kívül hagyva, talán segít.
Meg elvileg a .htaccess file-ba lehet ilyet írni:
Code:php_value safe_mode „1”Szerk.:
Vagy a httpd.conf-ba még olyat egy VirtualHost szekciójába:Code:…
php_admin_flag safe_mode Off
…2008-11-21-15:32 #2176450Névtelen
httpd.conf-ba:
Code:php_admin_flag safe_mode offEzzel elvileg egy könyvtárat lehet megadni, a globális konfigurációt figyelmen kívül hagyva, talán segít.
Meg elvileg a .htaccess file-ba lehet ilyet írni:
Code:php_value safe_mode „1”Szerk.:
Vagy a httpd.conf-ba még olyat egy VirtualHost szekciójába:Code:…
php_admin_flag safe_mode Off
…2008-11-21-17:15 #2176451Köszönöm a segítséget! A probléma máshol volt, ugyanis pár héttel ezelőtt még „kézzel” vittem be az apache configjába a vhostokat, ( addig működött minden rendesen ) most meg ezt is a syscp-n keresztül csinálom, ami felülírja ezeket a beállításokat ( php.ini ) és a syscp-nél az adott domain alatt kell kikapcsolnom.
2008-11-21-17:15 #2176452Köszönöm a segítséget! A probléma máshol volt, ugyanis pár héttel ezelőtt még „kézzel” vittem be az apache configjába a vhostokat, ( addig működött minden rendesen ) most meg ezt is a syscp-n keresztül csinálom, ami felülírja ezeket a beállításokat ( php.ini ) és a syscp-nél az adott domain alatt kell kikapcsolnom.
2009-12-04-20:03 #1888637Sziasztok!
Szeretnék használni olyan képgalériát ( több félét és több verziót is próbáltam ), aminek gond a php_safe mode. Ezeket kikapcsoltam a /etc/php5/ alatt a php.ini fájlban, de továbbra is azt írja, hogy be van kapcsolva. Már órák óta szívok vele. Ötletem nincs mit tolhatok el. ( apache restart mindig megvolt )
A safe_mode = Off -ra állítva, de kikommentelni is próbáltam. Az open_basedir be sincs alapból kapcsolva, de ezt is úgy érzékeli a telepítő, mintha engedélyeztem volna.
Ki lehet ezt valahogy véglegesen gyomlálni a php5-ből ( safe_mode ), mert látom a php6-ban már benne se lesz, de most ez nem segít rajtam!Üdv. pomm
-
SzerzőBejegyzés
- Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

legutóbbi hsz