Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az 1.4-as ághoz jelent meg ismét frissítés.
Bővebb informcációk http://www.pergersoft.hu/ oldalain.– Új PostgreSQL adatbázis létrehozása a „8.2.x”-es sorozat alatt
dátumformátum hibával leállt, a telepített DUMP fájl használható volt
helyette.
– Új MS SQL adatbázis lértehozásakor a bizonylatadatok táblában
NULL érték engedélyezése egyes szöveges mezõknél
(Javítva: 2007.08.07 – Linux/Windows v1.4.3)
A MYSQL5-ös telepítéshez készül a leírás, akit érdekel, az írjon a fejlesztőnek.Visszajelzéseket és a hozzászólásokat itt várja a fejlesztő:
perger.attila@pergersoft.huPerger Attila
Kérésre, elérhetővé tettem írásos formában a megrendelés folyamatát és az árakat is mellékeltem 🙂
http://pergersoft.hu/rendeles.htmlSmart Storage Készletkezelő és Számlázó Rendszer
Az 1.4-as ághoz jelent meg frissítés. Bővebb informcációk a PergerSoft oldalain:
# A munkalapkezelés: javult a külső munkalapokon elhelyezett anyagok mozgatása, lekérdezése.
# A kezelt adatbázisok között megjelent a MySQL 5.Visszajelzéseket és a hozzászólásokat itt vár a fejlesztő, Perger Attila.
Elérhető a Smart Storage rendszer 1.4-es sorozata. Sok új funkció és hibajavítás került bele ebbe a kiadásba:
– a rendszer már saját maga állítja elő a munkalapokat, de lehetőség van külső munkalapok (külső számozásúak) használatára is
– a munkalapra felvihetők a munka elvégzéséhez szükséges információk
– számla készítésekor januárban kiválaszthatjuk, melyik könyvviteli évre készüljön a számla
– a FireBird 2.0-ás adatbázis szerver is támogatott
– tesztelt linux disztibúciók Fedora 4/5, Ubuntu 6.06 LTS
– javítva lett a számlaformátum
– külön kérésre kétnyelvű számlaformátum importálható a rendszerbe
– a riportok formátumai a Riport-szerkesztővel továbbra is módosíthatók
– készíthetünk különböző raktárakat, melyekben különböző valutákban tárolhatjuk tételeinket, melyek között új érték megadásával (az árfolyamnak megfelelő árral) áthelyezhetjük tételeinketVisszajelzéseket és a hozzászólásokat itt vár a fejlesztő, Perger Attila:
Tudomásom szerint nincs. Egyes disztróknál van deszktop és szerver, de ez csak a csomagok összeállításában, azok verzióiban, és egyéb biztonsági megoldások alkalmazásában tér el…. Persze ezzel lehet vitatkozni.
De azért nálam a futó proramok döntik el, hogy az adott gép lát-e el szerver feladatokat. Persze a biztonsági megoldások alkalmazása, és a biztonság kialakítása egy szervernél más mint egy desktop-nál. Lehet szerver OS-t is használni desktopnak, valószínű, hogy több háttérben futó biztonsági és szerverszolgáltatás lesz rajta feleslegesen, és lehet szerver célokra használni egy kifejezettem desktopnak szánt OS-t is (UHU, Windows 2000/XP Prof.), itt több biztonsági megoldást kell feltelepíteni, beállítani, mint szevres társaiknál!A samba szerver, ami megvalósítja a jogok kiadását fájlok eléréséhez, gépek böngészéséhez, szinte minden disztró alatt elérhető, nem kell neki grafikus felület… Én egy Debian-t próbálnék: sokan használják, később frissíthető évekig a szerver, nem kell GUI, felhasználói felület, varászló… erre való!
Előszőr írd le mit akarsz csinálni, aztán olvass utána és próbáld egy tesztgépen 2 -3 disztrón ugyan azt megcsinálni!!! És akkor tudsz dönteni!!!
Szia,
Bár én egy FC4-et használok Wireless-szel, de szintén 1280×800-as módban,amit FC3-ról frissítettem, az FC3 alatt kézzel írtam bele a dolgokat, de FC4 alatt már fel is ajánlja. A kézi módszernek is működni kell. DE több helyen is át kell írni!!!! A kivétel talán ahol e különböző alapértelmezett frissitési frekvenciák és felbontások vannak felsorolva!!!
Aki esetleg letöltötte az 1.3.0-as verziót azt kérem frissítsen, mert a program bezárása néha fagyást okozott és a PostgreSQL DUMP fájl sem a megfelelõ verziójú volt.
Elnézést a kellemetlenségekért: Perger Attila.Sziasztok,
Csak most volt idõm újra ezzel foglalkozni, és talán segít ha pontosítom a dolgot: egy Kylix Prof 3-as alkalmazásról van szó és az mint köztudott a Borland által egy kissé átalakított Qt 2.3-as verzióját használja. Az lenne tehát a kérdés, hogy lehet az amúgy más rendszerek alatt (FC4, Redhat 7.2, SuSE 8.2, SuSE 10) helyesen mûködõ Latin2-es (iso-8859-2) karaktereket elõcsalogatni Debian vagy (K)ubutu alatt.
-
SzerzőBejegyzés
legutóbbi hsz