Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Zoli thx :icon_exclaim:
Remélem jön még több kép is.
*
Mikor lesz a stable buli augusztus ;-)) ??nekem is eltudod küldeni?? baru-kukac-linuxforum-pont-hu
Persze ha gondolod, de felesleges mert már innen is leveheted.
Az eredeti méret kell akkor elköldöm, mekkora a ládád, mert azok
darabonként 1.5 Mb-osak cirka.scp…
wattafak???
*
Ezek nem ez eredeti méretek, kissé átméreteztem, de ha kell valakinek az eredeti
2048×1536 -os képek (poszternek vagy valami 😉 ) jelezze elküldöm mailba.Igen nálam, 13 db. képet csináltam, már elküldtem egy párat Zolinak,
mehet a többi ???ok meglesz, de csak holnap, picit már aludnék :blink:
(bár én csak párat kattintottam, szerintem fellow
lényegesen többet csinált)Jó éjt :xmas:
Mindenki máskor jön <_<
Pszt!
Ezt a szót ebben a topikban tilos leírni!ultra 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
//off
nu, 2,5 ev utan elso onallo avatarom;Ja bizony, még emlékszem régebben az a „fogas szájnyitogatós” volt a Tiéd
blaci -„fekete birodalmi harcos”
paca5 – sárga hal
csaba -aszem mindig ez a törpés
krix – zöld vicsorgó fej
gabaman – szintén olyan Ozzy Ozbourne szerû mint most csak a régebbi változattörténelem 😀
-
SzerzőBejegyzés