Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Miért akarod eltávolitani az xmmst? A libxmms könyvtártól függ egy csomó cucc mint látod.
Ha már (hdx,y)t megadtad akkor már tudja a fájlrendszert olvasni, és tab segítségével tényleg fel lehet fedezni. Továbbá van cat is amivel a fájlokat be lehet olvasni. Szívtam eleget grubbal anno, úgyhogy ezek megmaradtak nekem. 😀
rpm -e xmms-skins
aztán rpm -e xmms
A libxmms semmiképpen nem fog távozni, ha kell a kdenek és azt használod.2.6os kernelnél még valami gond volt a dev fileokkal, de debiannal gondolom 2.4est használsz.
Nem más partíción van ez a két csatolási pont?
Vagy ezek a particiók meg már nem érhetõk el? 😕A susenek tényleg jó beállítófelülete van, csak hát lassú. De sajnos ebbe az egészbe a hardvergyártóknak van a legnagyobb beleszólásuk, ha õk nem fejlesztenek akkor nem lesz driver, vagy csak gagyi. Ha nem áll érdekükben üzletileg, vagy más érdektelenné teszi õket benne, akkor bizony nem fognak lépni.
kifelyezés ralyztábla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Beirod: kernel (hd0,0)/ – majd nyomkodod a tabot és megtalálod a vmlinuzt
Szvsz alapvetõen a hardvergyártók mentalitásával van a gond. Lásd canon.
A projekt jó lenne, csak errõl õket is meg kéne gyõzni, hogy bizony a Linuxban is lehet jó üzleti lehetõség.
fuser parancs van az erõforrások használóinak vizsgálatára és felszabadítására ha jól emlékszem
http://alsa-project.org/alsa-doc/doc-php/t…module=intel8x0
Végig csinálod és jó lesz. -
SzerzőBejegyzés