Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Itt (is) vannak ajánlások, pl.:
Kóspallag – Szép-bérc – Nagy-Sas-hegy – Só-hegy – Kopasz-hegy – Márianosztrahttp://www.dunakanyar.hu/index.php?page=tura&action=reszletes&vt_id=48&tf=tu
Itt (is) vannak ajánlások, pl.:
Kóspallag – Szép-bérc – Nagy-Sas-hegy – Só-hegy – Kopasz-hegy – Márianosztrahttp://www.dunakanyar.hu/index.php?page=tura&action=reszletes&vt_id=48&tf=tu
Csesznek a video-ra, pedig a fórumon 99%-ban ezt kérik a hozzászólók…
Csesznek a video-ra, pedig a fórumon 99%-ban ezt kérik a hozzászólók…
Hát én jól beszívtam ezzel a pályaletöltéssel. Vagyis inkább a beillesztésével a pk3-ba. Lehet, hogy nem írtam felül mindent, vagy pont nem kellett volna felülírni a már meglévő fájlokat, viszont „invalid directory name”, vagy valami hasonló fogadott, mikor be akartam tölteni egy pályát (akármelyiket). Szóval valamit elcseszhettem biztos, de inkább nem rakom fel azt az egy pályát, annyit nem ér. Képek alapján nem is olyan jó a silema, vagy mi.
Hát én jól beszívtam ezzel a pályaletöltéssel. Vagyis inkább a beillesztésével a pk3-ba. Lehet, hogy nem írtam felül mindent, vagy pont nem kellett volna felülírni a már meglévő fájlokat, viszont „invalid directory name”, vagy valami hasonló fogadott, mikor be akartam tölteni egy pályát (akármelyiket). Szóval valamit elcseszhettem biztos, de inkább nem rakom fel azt az egy pályát, annyit nem ér. Képek alapján nem is olyan jó a silema, vagy mi.
Nézd át ezt a topikot:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=233966#p233966Nézd át ezt a topikot:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=233966#p233966Ja! Quad túra! 🙂
Nem árt egy kis mozgás.
Ja! Quad túra! 🙂
Nem árt egy kis mozgás.
-
SzerzőBejegyzés