Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Root-tal ne próbálkozz, csak user-rel.
Ezt még nézd meg, hátha ezzel a setarch-hal lehet valamit kezdeni:
http://www.fedoraforum.org/forum/printthread.php?t=103088Root-tal ne próbálkozz, csak user-rel.
Ezt még nézd meg, hátha ezzel a setarch-hal lehet valamit kezdeni:
http://www.fedoraforum.org/forum/printthread.php?t=103088Kikapcsolva is? (echo 0)
Kikapcsolva is? (echo 0)
Még korai az időpontot tárgyalni. Először fontos lenne, hogy akit érdekel, visszajelezzen itt, hogy lássuk van-e értelme a dolognak.
Mindenesetre a vizsgaidőszak utánra kellene időzíteni, figyelembe véve, hogy többen vannak itt, akik még tanulnak.Ez egy felvetés, ötlet, nem kötelező dolog.
Még korai az időpontot tárgyalni. Először fontos lenne, hogy akit érdekel, visszajelezzen itt, hogy lássuk van-e értelme a dolognak.
Mindenesetre a vizsgaidőszak utánra kellene időzíteni, figyelembe véve, hogy többen vannak itt, akik még tanulnak.Ez egy felvetés, ötlet, nem kötelező dolog.
Először is, kapcsold ki a CAPS LOCK-ot.
Másodszor, ha rákerestél volna, kétmillió találatod lett volna, hogyan kell használni egy .run kiterjesztésű installert. Akár csak a fórumon is.Itt azt írják, kernel probléma lehet. Próbáld még meg, hátha:
http://fedoraforum.org/forum/showthread.php?p=97895Itt azt írják, kernel probléma lehet. Próbáld még meg, hátha:
http://fedoraforum.org/forum/showthread.php?p=97895Nem hiszem, hogy nvidia probléma lesz.
(a játékot a könyvtárából indítod egyébként?) -
SzerzőBejegyzés