BARU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 1,179
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Javaslatok #1967399
    BARU
    Felhasználó

      na nyugi. baru, te meg inkabb linuxot tanulj, minthogy visszaelj a jogaiddal 🙂
      ha elkallodott a topic, akkor nyugodtan atlehet ide tenni, bar van nehany az uj forummal kapcsolatos topic is.
      (amugy baru, oszinten… tenyleg javithatnal a helyesirasodon, mert a mostani nemnagyon melto egy moderatorhoz. ez barati tanacs, bar nemvagyunk baratok, sot, nemis ismerlek)
      [align=right][snapback]79868[/snapback][/align]

      Hee…

      Ez csupáncsak azértvan mert német a billzetem és teljesen keveredek:( Lusta vagyok átmatricázni… :rolleyes:

      A többi helyesírási hoba meg a nem odafigyelésem miatt van 🙂

      Hozzászólás: Szavazás #1966799
      BARU
      Felhasználó

        A hányás százalékára gondolsz ??? 😉
        Egyszerûbb volna ha téged is áttennélek a moderátorok közé  😀

        De így is lesz……
        [align=right][snapback]79864[/snapback][/align]

        Hozzászólás: Javaslatok #1967379
        BARU
        Felhasználó

          (Tavaly örvendetes javulást tapasztaltam szeptemberben egyik „nyári tanítványomnál”.)
          [align=right][snapback]79859[/snapback][/align]

          Tanítványodnál?? <_<

          Hozzászólás: Javaslatok #1967378
          BARU
          Felhasználó

            Bocs.
            Ez a fórum most nagyon hasonlít a HWSW fórumához. Ott a modulátorok ízlés szerint helyezgethetik a témákat a szerintük megfelelõ helyre.
            Gondoltam, itt is lehetséges.
            [align=right][snapback]79860[/snapback][/align]

            Persze.. szerintem oda tok tenni egy topicok ahová akarom… bár még nempróbáltam 🙁

            Hozzászólás: Javaslatok #1967377
            BARU
            Felhasználó

              Nem.

              Hozzászólás: Javaslatok #1967374
              BARU
              Felhasználó

                Jah és honnan szeretnéd áthelyezni???

                Hozzászólás: Javaslatok #1967373
                BARU
                Felhasználó
                  Hozzászólás: teszt #1967095
                  BARU
                  Felhasználó

                    teszt teszt teszt ….. 😀 😛

                    Hozzászólás: Scanner probléma #1967316
                    BARU
                    Felhasználó

                      Látja a vezpultba a scannert?

                      Hozzászólás: Hibalista #1966794
                      BARU
                      Felhasználó

                        „Csak ide írjatok”

                        1. nem igazán értem az új fórumot, remélem, jóhejre írok.
                        2. Idétlenül néznek ki a középre igazított hírek és hozzájukszólások.
                        3. Akárhányszor benézek, frissítek, oldalt váltok, mindig másként néz ki a fórum.
                        (1. szóval nem igazán értem…)
                        [align=right][snapback]79777[/snapback][/align]

                        kisbetu…

                        ez a fórum hogy csak ide írjatok rész a fórum tesztelöjinek szólt… csak nemlett törölve…

                      10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 1,179