Bbt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 3,841-3,850 / 4,322
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: #1934023
    Bbt
    Felhasználó

      Csak úgy mellékesen, a w98 sem látja az NTFS -t.  😀  
      Beleestél egy jó nagy gödörbe.  😀  
      ELaci

      😀 😀 😀 ha hoznak egy vinyót, és valami miatt kell a winem (W98) kénytelen vagyok újraindítani, linux alatt felmountolni, átmásolni a cuccot fat32re, majd újraindítani és belépni w98ba. ráadásul általában a fates partíción nincs elég hely, olyankor még át kell pakolnom ext2re ami egyébbként rajta van… 8) 8) 8) kérdezzétek meg hogy állok töredezettségmentesítéssel… 😀 😀 😀

      Hozzászólás: proxy + virusszures. Hogy kell/lehet? #1935863
      Bbt
      Felhasználó
        Hozzászólás: Futtatás közben lálítanám a HDD-t. #1935874
        Bbt
        Felhasználó

          és ha bent hagyod a vinyót, de energiaspórolás jeligére beállítod, hogy két perc után állítsa le? akkor nem zajos, és szükség esetén ott van…

          Bbt
          Felhasználó

            melyik SuSE? az 5cds 9-en rajta van.

            Hozzászólás: pinnacle tvkártya #1933624
            Bbt
            Felhasználó

              Viszont: feltettem a tvtime-ot, és gond nélkül ment, sõt! sztereoban hozta a hangot, amit idáig sehogy nem tudtam elérni semilyen programmal sem.
              kicsit furcsa a csatornaszerkesztés (lehet van egyszerûbb mód, de én kézzel csináltam…) viszont nagyon kis alapos program…
              egy probléma letudva 😀

              ja: egyszerû filmet lejátszik az mplayer, úgyhogy a hiba nem ott van. bocs „lwe”, a múltkor nem arra válaszoltam amire kellett volna.

              Hozzászólás: kworld tv tuner gondok,nem ertem… #1934918
              Bbt
              Felhasználó

                😀 mi lenne a jó dolog, hogy egy bttv általánosan fusson? 😀

                Hozzászólás: telepítés #1934389
                Bbt
                Felhasználó

                  úgy értem, hogy pl. egy régi KDE, ami elérhetõ mondjuk potato alól is, és még fent van csomagban (nem tudom melyik szerveren, de ilyennel is találkoztam) valószínûleg sokkal gyorsabb lesz, mint a mostani csilli-villi új…
                  csak egy példát mondtam… nem is jó szó rá az, hogy sokkal gyorsabb, hisz kb. ugyanolyan gyors lesz, mint az újabb KDE egy mostani gépen, csak hogy példánál maradjak.
                  (azért a KDE-t mondtam, mert azt nemrég láttam egy kb. hasonló méretû gépen, de nem tom, hanyas volt, viszont apt-get–tel frissítették… ezek után meg láttam azt a sok potato csomagot…)

                  Hozzászólás: pinnacle tvkártya #1933623
                  Bbt
                  Felhasználó

                    tv:// -tv driver=v4l:width=640:height=480:freq=77.25

                    itt jön az mplayer szokásos induló része, amiben tudatja, hogy a codec-ek megvannak, meg a fontok is okék, majd:

                    Playing tv://.
                    TV detected! 😉
                    No such driver: v4l

                    Exiting… (End of file)

                    ahogy látom a tv megvan, bár nem túl bõbeszédû az mplayer sem… 🙂

                    Hozzászólás: telepítés #1934387
                    Bbt
                    Felhasználó

                      esetleg próbálj meg egy régebbi debiant… igaz, hogy régiek hozzá a csomagok, viszont veszett gyors lesz a mostaniakhoz képest… 😀

                      Hozzászólás: pinnacle tvkártya #1933621
                      Bbt
                      Felhasználó

                        köszi a tippet, esetleg mplayer nélküli ötlet nincs? igazából tvt nézni úgysem nagyon van időm, a probléma bosszant, és az okát keresem…

                      10 bejegyzés megtekintése - 3,841-3,850 / 4,322