Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ezt a 4 gigát honnan szedted? 😀 ext2-re formázott 120 gigás vinyó, egy partícióval járt a minap nálam rack-ben… 😀
próbáld ki az audacityt. szerintem van belõle Uhus csomag.
😀 Fogsz még egy csomó mindent felpakolni… a Suse nem igazán fejlesztõbarát, gykorlatilag az elsõ 100 fordításnál klözölni fogyja, hogy valamilyen csomag kéne neki…
nem hiszem, hogy érzékelhetõ különbség lenne… valószínüleg sokkal jobban lassítja egy töredezett file rendszer…
badur: be lehet egyáltalán jól konfigolni egy dinamikus IP címes szervert? és hogy, ha igen. nagyon érdekelne…
hát… a teória nem áll. nem lesz gyorsabb, ha a vinyó elején van valami. (attól nem kocsikázol gyorsabban, hogy az autópája elején jársz, sõt a cd sem játsza le gyorsabban az elejére írt zenét 🙂 ) A Linuxnak igénye van arra, címzési okokból, hogy a partíciója az 1024.ik biten belül kezdõdjön. (
persze ha már ott van a vinyómon, akár dpkg-vel is felnyomom, akkor nem kell bûvészkedni a source.list-el
megj.: voltam idáig olyan lökött, hogy mindíg KDE alatt frissítettem KDE-t és szerencsére idáig mindíg túléltem… 😀 a rendszer okosabb nálam… 😀
drd: A dohányzás rettentõendenagyonisésmégazontúlis káros az egészségre. ha meg lövik a baglyot, akkor az legyen utána is nagyon egész, úgyhogy ne nagyon dohányozzon!
gurbo: Te meg menj aludni! még kárt teszel valakiben… 😀
Szia Spenót!
ezek szerint nem jött be a SuSE…. nézz körül itt:
http://ftp.uhulinux.hu/uhu/1.1/packages/release/
van három csomagnyi sane is, meg még egy csomó minden, ami nincs rajt a cdken… 😀Sok szerencsét!
-
SzerzőBejegyzés