Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
DETTO Happy BirthDay! 😉
Az a holnap az ma van, lehet sasolni a disztrówacsit… 😉
Igen… :blush:
[align=right][snapback]136739[/snapback][/align]Még bele is pirultál a hazugságba? 😆 🙂 😀
Nem tudom mi lehet, pedig google-lel végignéztem egy rakás linuxquestions.org hozzászólást, de csak arra tudok gondolni, hogy gáz van vele. Esetleg ha vkinek van letöltve régebbi verzió, megoszthatná velem.
Thx!
[align=right][snapback]136960[/snapback][/align]ati.com..
De hogy ne kelljen keresgélned; https://support.ati.com/ics/support/default…dge&folderID=27
😉
Kivételesen a kisbetûvel kell, hogy egyet értsek.. a legelsõ dolgom lenne ilyen esetben a tápot megnézni. Hogy nem Vargánya, Codegen, Colink, stb. táp van-e a gép alatt…
A mai gépek alá minimum egy 360-400 W-os Chieftek / DTK / AOpen menjen!Anno én is miután a második 80-as Maxtorom behalt, szermányoltam újonnan egy 360W-os Cieftek HPC-360-10x-et a gépembe..
Maga a driver lehet hibás?
[align=right][snapback]136884[/snapback][/align]Hát maga a 8.12.10-es driver sem egy csúcs, az tény. 🙁
Mikor jön a 2.5 Live? Wen ic dán?
Szia újra! 🙂 @t-com végzõdést sosem javasoltam, mert a T-Com a volt MAT
Nem értem. Minden meghalhat?, Azt hiddem eddig, a linux stabil…[align=right][snapback]136152[/snapback][/align]
Hiddi csak a templomban kell, és ott is csak az elsõ sorban.

-
SzerzőBejegyzés