Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget, végre gép elé jutottam, és kicseréltem a fájlokat.
Csaba
Kicseréltem az ikonokat 🙂
10000000 köszönet.
A készítő jelentkezhet nálam egy linuxforum.hu -s email címért 🙂Csaba
2007-06-11-21:41 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115374Kerestem Neked 2 térképet, ott messze USA-ban hasznát fogod venni:
2007-06-11-21:41 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115375Kerestem Neked 2 térképet, ott messze USA-ban hasznát fogod venni:
Heh, én annyira nem használok Officet, hogy fel se tűnt a grafika 🙂
Az Operát aztat szeressük. 🙂
A szabványokat meg újra csak csókótassuk 😉
balev wrote:vasy-val kéne kooperálnotok…Ott a pont
balev wrote:vasy-val kéne kooperálnotok…Ott a pont
sany wrote:„Szerintem nincs baj vele…”De van.

Eddig ha az egérrel kijelöltem egy szöveget, aztán egér középső gombbal(mint a ctlr+v)
a régi szerkesztőben be tudtam rakni!Ha be van kapcsolva a „csoda” editor, akkor ez nem műxik, ill illegal-bla-bla hibával elszáll.
Asszem akkor kiveszem.
Pedig olyan jó ötletnek tűnt 🙁Még jó, hogy vannak ú.n. szabványok a világon.
Mondjuk senki nem tartja be őket.
-
SzerzőBejegyzés

