Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Macskajancsi wrote:
Azt már tudjuk, milyen verziójú ubuntura váltasz, de hogy milyen verziójú az általad használt suse, azt már az örök titok homálya lengi körül. ;D ;D ;D
Milyen, milyen? Hát warez.
Macskajancsi wrote:Azt már tudjuk, milyen verziójú ubuntura váltasz, de hogy milyen verziójú az általad használt suse, azt már az örök titok homálya lengi körül. ;D ;D ;D
Milyen, milyen? Hát warez.
Kőszönöm.
Ui.
Vaze ki is ment a fejemből hogy ma van a születésnapom. Akor megyek és leiszommagamat.Gratulálok a fejlesztőknek.
És egy kérdés. Csak himbilimbis kiadás készül, vagy kondolkodtok a himbilimbi mentes kiadáson is?Section „Device”
Identifier „nVidia Corporation NVIDIA Default Card”
Driver „vesa”
BusID „PCI:7:0:0” (alapból 2:0:0)Section „Device”
Identifier „nVidia Corporation NVIDIA Default Card”
Driver „vesa”
BusID „PCI:7:0:0” (alapból 2:0:0)Ja és nem PCI-e os grafikus kártyád van véletlenül?
Ja és nem PCI-e os grafikus kártyád van véletlenül?
nightwalker wrote:Próbaképpen felraktam úgy,hogy lehúztam a többi vinyót.De,sajna,nem tudok belépni.Ha kilépek az x-ből,karakteres felületen be tudok lépni.Felhasználóként,és root-ként egyaránt.Valamiért a grafikus felület nem megy.etc/X11/xorg.conf
nightwalker wrote:Próbaképpen felraktam úgy,hogy lehúztam a többi vinyót.De,sajna,nem tudok belépni.Ha kilépek az x-ből,karakteres felületen be tudok lépni.Felhasználóként,és root-ként egyaránt.Valamiért a grafikus felület nem megy.etc/X11/xorg.conf
-
SzerzőBejegyzés