Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Stílusom az nincs, de beképzelt az vagyok.
Na de OFF.
Továbbiakban No comment.Lifttel vaze. Te mivel szoktál? Netán van helikoptered?
Lifttel vaze. Te mivel szoktál? Netán van helikoptered?
kisbetu wrote:dexter wrote:mélyterminálon is kedvedre szerkesztheted.Magason meg még inkább.
Az alacsonyon meg a közepesen is.
kisbetu wrote:dexter wrote:mélyterminálon is kedvedre szerkesztheted.Magason meg még inkább.
Az alacsonyon meg a közepesen is.
Ja majdnem elfelejtettem.
Természetesen rootként.Ja majdnem elfelejtettem.
Természetesen rootként.Vagy tedd fel végre a Midnight Comanndert, mint már az előző oldalon írtam.
Egy mc parancs kiadásával mélyterminálon is kedvedre szerkesztheted.Vagy tedd fel végre a Midnight Comanndert, mint már az előző oldalon írtam.
Egy mc parancs kiadásával mélyterminálon is kedvedre szerkesztheted.próbáld meg átírni ezt a részt
Section „Device”
Identifier „S3 Inc. ViRGE/DX or /GX”
Driver „vesa”
BusID „PCI:1:9:0”
-
SzerzőBejegyzés