Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem kell nagy problémát csinálni az egészből. A dolgok mindig változnak valamilyen irányba és előre senki nem tudja mivé alakul.
Személy szerint én igérem hogy ki fogok tartani mellette, akár tetszik másoknak, akár nem. 🙂Most kivételesen W2k-val léptem be ide a fórumra, mert a munkahelyem akadt dolgom pl. ilyenkor késő este, mert napközben a Unix szerveren futó adatbázist használják és nem tudom akkor a db struktúrát módosítani, de megigértem a főnökömnek hogy otthonról megcsinálom.
Apróságok.
Egyébként én 1986-ban SCO Unixszal kezdtem, a DOS-t nem is nagyon ismertem akkor, meg most sem nagyon.
Cisco VPN-el csak winnel tudok belépni a céghez, mivel a Linux ilyen irányban egyszerűen szar, mert próbáltam.
Apróságok.Szerk.:
Beikszeltem az első lyukat mert a Linux meg nem Win.A port az jó lett volna ha megvan már korábban (1755), mivelhogy a tűzfal valszeg tiltotta.
Szerk.:
Beállítottam a címet és a portot a tűzfalamon, és már nekem is bejön a FixTV. 🙂Szerk2.:
Persze én voltam a dinnye, mert az mplayer ki is írta hogy milyen IP-hez és milyen porton akar csatlakozni, ami nem sikerült neki a tűzfal miatt.
No, mindegy majd legközelebb.Macskajancsi wrote:ELaci wrote:Műbalhéra meg semmi szükség.
Majd ha a Linux lesz 90%-os többségben, akkor lehet óbégatni, viszont ez most még nem így van.Mondd, felfogtad, miről beszélünk, vagy csak megint szóltál valamit?
Na mindegy, az utóbbi időben az ilyeneket megszoktuk tőled.
De legalább írd oda a végére: ELaci barátja. (Tudod, a vasy barátja analógiájára.)
Akkor talán nem égsz annyira. És ne csináld a balhét. Se műből, se igaziból.Ha valaki nem vette volna észre, én itt vagyok a Linuxfórumon már jópár éve, tehát én ismerem valamennyire és használom a Linuxot.
A munkahelyemen viszont Win-t kell hogy használjak, tehát mindkét világ érdekel.
Sokan így vannak ezzel, és majd az idő eldönti mi a túró lesz ezekböl.Itten van ni:
mplayer mms://www.fixtv.hu/fixdsl
MPlayer 1.0rc1-4.1.1 (C) 2000-2006 MPlayer Team
CPU: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz (Family: 15, Model: 4, Stepping: 1)
CPUflags: MMX: 1 MMX2: 1 3DNow: 0 3DNow2: 0 SSE: 1 SSE2: 1
x86-os CPU – a következő kiterjesztésekkel: MMX MMX2 SSE SSE2mms://www.fixtv.hu/fixdsl lejátszása.
STREAM_ASF, URL: mms://www.fixtv.hu/fixdsl
http://www.fixtv.hu feloldása erre: AF_INET6…
Nem oldható fel név AF_INET6 -hez: http://www.fixtv.hu
http://www.fixtv.hu feloldása erre: AF_INET…
Csatlakozás a(z) http://www.fixtv.hu[195.38.113.25] szerverhez: 1755…
csatlakozási hiba: Connection refused
http://www.fixtv.hu feloldása erre: AF_INET6…
Nem oldható fel név AF_INET6 -hez: http://www.fixtv.hu
http://www.fixtv.hu feloldása erre: AF_INET…
Csatlakozás a(z) http://www.fixtv.hu[195.38.113.25] szerverhez: 80…
Szerver válasz 404:Not Found
Sikertelen a fájléc értelmezése.
Sikertelen, kilépés.
http://www.fixtv.hu feloldása erre: AF_INET6…
Nem oldható fel név AF_INET6 -hez: http://www.fixtv.hu
http://www.fixtv.hu feloldása erre: AF_INET…
Csatlakozás a(z) http://www.fixtv.hu[195.38.113.25] szerverhez: 80…
Server returned 404: Not Found
A fájl nem található: ‘www.fixtv.hu/fixdsl’
Nem lehet megnyitni: mms://www.fixtv.hu/fixdsl.Kilépés… (Vége a fájlnak)
Én csak ennyit láttam az adásból:
Nem lehet megnyitni: mms://www.fixtv.hu/fixdsl.
Ez lett volna az?Műbalhéra meg semmi szükség.
Majd ha a Linux lesz 90%-os többségben, akkor lehet óbégatni, viszont ez most még nem így van.A Firefoxnál is van ilyen gond, de megoldható.
A beállításoknál engedélyezni kell a letöltés párbeszédpanel megjelenítést és a panelen meg kell nyomni a takarítás gombot. A takarítás 10-15 percig is eltarthat!A Firefoxnál is van ilyen gond, de megoldható.
A beállításoknál engedélyezni kell a letöltés párbeszédpanel megjelenítést és a panelen meg kell nyomni a takarítás gombot. A takarítás 10-15 percig is eltarthat!Nekem ez a véleményem, másnak meg másmilyen.
Úgy tűnik hogy elrontottam a jó bulinak induló szórakozásotokat. -
SzerzőBejegyzés