ELaci

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,441-1,450 / 2,773
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121068
    ELaci
    Felhasználó

      Nem kell nagy problémát csinálni az egészből. A dolgok mindig változnak valamilyen irányba és előre senki nem tudja mivé alakul.
      Személy szerint én igérem hogy ki fogok tartani mellette, akár tetszik másoknak, akár nem. 🙂

      Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121043
      ELaci
      Felhasználó

        Most kivételesen W2k-val léptem be ide a fórumra, mert a munkahelyem akadt dolgom pl. ilyenkor késő este, mert napközben a Unix szerveren futó adatbázist használják és nem tudom akkor a db struktúrát módosítani, de megigértem a főnökömnek hogy otthonról megcsinálom.
        Apróságok.
        Egyébként én 1986-ban SCO Unixszal kezdtem, a DOS-t nem is nagyon ismertem akkor, meg most sem nagyon.
        Cisco VPN-el csak winnel  tudok belépni a céghez, mivel a Linux ilyen irányban egyszerűen szar, mert próbáltam.
        Apróságok.

        Szerk.:
        Beikszeltem az első lyukat mert a Linux meg nem Win.

        Hozzászólás: LinuxPortál #2121135
        ELaci
        Felhasználó

          A port az jó lett volna ha megvan már korábban (1755), mivelhogy a tűzfal valszeg tiltotta.

          Szerk.:
          Beállítottam a címet és a portot a tűzfalamon, és már nekem is bejön a FixTV. 🙂

          Szerk2.:
          Persze én voltam a dinnye, mert az mplayer ki is írta hogy milyen IP-hez és milyen porton akar csatlakozni, ami nem sikerült neki a tűzfal miatt.
          No, mindegy majd legközelebb.

          Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121037
          ELaci
          Felhasználó
            Macskajancsi wrote:
            ELaci wrote:
            Műbalhéra meg semmi szükség.
            Majd ha a Linux lesz 90%-os többségben, akkor lehet óbégatni, viszont ez most még nem így van.

            Mondd, felfogtad, miről beszélünk, vagy csak megint szóltál valamit?
            Na mindegy, az utóbbi időben az ilyeneket megszoktuk tőled.
            De legalább írd oda a végére: ELaci barátja. (Tudod, a vasy barátja analógiájára.)
            Akkor talán nem égsz annyira. És ne csináld a balhét. Se műből, se igaziból.

            Ha valaki nem vette volna észre, én itt vagyok a Linuxfórumon már jópár éve, tehát én ismerem valamennyire és használom a Linuxot.
            A munkahelyemen viszont Win-t kell hogy használjak, tehát mindkét világ érdekel.
            Sokan így vannak ezzel, és majd az idő eldönti mi a túró lesz ezekböl.

            Hozzászólás: LinuxPortál #2121129
            ELaci
            Felhasználó

              Itten van ni:

              mplayer mms://www.fixtv.hu/fixdsl
              MPlayer 1.0rc1-4.1.1 (C) 2000-2006 MPlayer Team
              CPU: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GHz (Family: 15, Model: 4, Stepping: 1)
              CPUflags:  MMX: 1 MMX2: 1 3DNow: 0 3DNow2: 0 SSE: 1 SSE2: 1
              x86-os CPU – a következő kiterjesztésekkel: MMX MMX2 SSE SSE2

              mms://www.fixtv.hu/fixdsl lejátszása.
              STREAM_ASF, URL: mms://www.fixtv.hu/fixdsl
              http://www.fixtv.hu feloldása erre: AF_INET6…
              Nem oldható fel név AF_INET6 -hez: http://www.fixtv.hu
              http://www.fixtv.hu feloldása erre: AF_INET…
              Csatlakozás a(z) http://www.fixtv.hu[195.38.113.25] szerverhez: 1755…
              csatlakozási hiba: Connection refused
              http://www.fixtv.hu feloldása erre: AF_INET6…
              Nem oldható fel név AF_INET6 -hez: http://www.fixtv.hu
              http://www.fixtv.hu feloldása erre: AF_INET…
              Csatlakozás a(z) http://www.fixtv.hu[195.38.113.25] szerverhez: 80…
              Szerver válasz 404:Not Found
              Sikertelen a fájléc értelmezése.
              Sikertelen, kilépés.
              http://www.fixtv.hu feloldása erre: AF_INET6…
              Nem oldható fel név AF_INET6 -hez: http://www.fixtv.hu
              http://www.fixtv.hu feloldása erre: AF_INET…
              Csatlakozás a(z) http://www.fixtv.hu[195.38.113.25] szerverhez: 80…
              Server returned 404: Not Found
              A fájl nem található: ‘www.fixtv.hu/fixdsl’
              Nem lehet megnyitni: mms://www.fixtv.hu/fixdsl.

              Kilépés… (Vége a fájlnak)

              Hozzászólás: LinuxPortál #2121125
              ELaci
              Felhasználó

                Én csak ennyit láttam az adásból:
                Nem lehet megnyitni: mms://www.fixtv.hu/fixdsl.
                Ez lett volna az?

                Hozzászólás: WindowsFórum.hu #2121034
                ELaci
                Felhasználó

                  Műbalhéra meg semmi szükség.
                  Majd ha a Linux lesz 90%-os többségben, akkor lehet óbégatni, viszont ez most még nem így van.

                  Hozzászólás: Képek mentése nagyon lassú #2120181
                  ELaci
                  Felhasználó

                    A Firefoxnál is van ilyen gond, de megoldható.
                    A beállításoknál engedélyezni kell a letöltés párbeszédpanel megjelenítést és a panelen meg kell nyomni a takarítás gombot. A takarítás 10-15 percig is eltarthat!

                    Hozzászólás: Képek mentése nagyon lassú #2120182
                    ELaci
                    Felhasználó

                      A Firefoxnál is van ilyen gond, de megoldható.
                      A beállításoknál engedélyezni kell a letöltés párbeszédpanel megjelenítést és a panelen meg kell nyomni a takarítás gombot. A takarítás 10-15 percig is eltarthat!

                      Hozzászólás: kenyéren és vizen #2119298
                      ELaci
                      Felhasználó

                        Nekem ez a véleményem, másnak meg másmilyen.
                        Úgy tűnik hogy elrontottam a jó bulinak induló szórakozásotokat.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,441-1,450 / 2,773