Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tudtommal van honlapjuk! 😀
Minek másik?Egyébként azért „jobb” véleményem szerint a nagyobb órajelű 32-bites, mert a programok nem 64 bitre készültek, sőt a gcc-sem az igazi még a 64-bites optimalizáltság terén (habár a gcc4.-et még nem próbáltam). Egy igen profi programozó haverom írt egy programot kifelyezetten úgy hogy 64-biten fusson, és majd dupla olyan gyors volt mint a 32-bites vari (szóval au én amd3000+ os gépemen úgy hasított mint egy 5-6Ghz-es 32-esen). Szóval számít az elég keményen, de csak ott ahol ki lehet használni. Rengeteg múlik az oprendszeren, és a lefordított programon is, hogy hogyan fordítottad, milyen optimalizációkkal készűltek (Mondjuk ez véleményem szerint max 20-30% de ez is fontos egy olyan proginál ami 1 hétig fut). Valóban a mostani programokhoz jobban fekszik a 32-bites platform. Én ennyivel egészíteném ki a statisztikát. De majd változik ez. Nekem most a 64-bites gép jobb ahoz amit én csinálok. A többi nem érdekel.
Az kizárt hogy a win gyorsabb hacsak nem valami distrospecifikus bug, vagy gentood van és „jól sikerült” az optimalziációs flag-ek beállítása. Nekem a win-tõl (saját mérés) 120-200% al gyorsabb a linux sõt egyes programoknál nagyságrendbeli külömbség van (tényleg több mint 10* gyorsabb egy klaszterkeresõ és mágneses tér szimuláló programom) . Ha kell (és találok netet majd megint) tudok feltenni néhány teszteredményt.
A gmail-t most perelik mert a lefélforgalmat figyeli egy program. ami kulcsszavakat keres, és az ott folyó levelezésben meglévö kulcsszavaknak megfelelö spam–et kapsz. Szerintem hanyagoljátok. Az egyik srác filmet akart küldeni levélben.
No comment :blink:Na meggárgyúlt a firefox-om :angry2: .
Enter hatására elküldte a cuccot (most konqeror).
Szóval eddig.Ok már magyar is köszi!
ja szóval nem én szúrtam el hanem a kiszólgáló nem fogadja?
Ja és axelero-s vagyok. az is számít?tényleg eszembe sem jutott!
Ottis van chrot meg minden ami kell hozzá.
Köszi ha kell mejd akkor megfogadom. -
SzerzőBejegyzés
legutóbbi hsz