erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,011-1,020 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse 10.1 dvd lejátszás !help! #2094379
    erdsiger
    Felhasználó
      Feci20 wrote:
      meg amit nem nehéz telepíteni, nem netről kell mert a gépen nincs net:S:)

      Feci20 wrote:
      4megás adsl.

      Hirtelen mekkora változás történt 🙂

      Hozzászólás: Retro Linux #2094464
      erdsiger
      Felhasználó

        Az egyik szerveren találtam SuSE 5.3-at, akit érdekel:
        [ftp=ftp://ftp.gwdg.de/linux/suse/5.3/]ftp://ftp.gwdg.de/linux/suse/5.3/[/ftp]

        Hozzászólás: Retro Linux #2094465
        erdsiger
        Felhasználó

          Az egyik szerveren találtam SuSE 5.3-at, akit érdekel:
          [ftp=ftp://ftp.gwdg.de/linux/suse/5.3/]ftp://ftp.gwdg.de/linux/suse/5.3/[/ftp]

          Hozzászólás: Retro Linux #2094461
          erdsiger
          Felhasználó

            Köszönöm a disztrókat, hétvégén ki is fogom próbálni őket!

            Vladi wrote:
            Nem csinálunk egy ftp szervert/könyvtárat a régi, mondjuk 2000 előtti linux disztróknak? 😉

            Lehet, hogy Csaba még benne is lenne 🙂

            Hozzászólás: Commodore – A nagy visszatérés #2094486
            erdsiger
            Felhasználó
              sede wrote:
              Emlékeim szerint eddig már vagy 10-szer bejelentették, hogy a nagy márka visszatér…

              9 nap múlva kiderül… 🙂

              Hozzászólás: Commodore – A nagy visszatérés #2094487
              erdsiger
              Felhasználó
                sede wrote:
                Emlékeim szerint eddig már vagy 10-szer bejelentették, hogy a nagy márka visszatér…

                9 nap múlva kiderül… 🙂

                Hozzászólás: Retro Linux #2094450
                erdsiger
                Felhasználó
                  Vladi wrote:
                  9 mb. Küldjem át e-mailben? 😉

                  Az nagyszerű lenne!

                  Vladi wrote:
                  Bár ahogy nézem, nagyon alap rendszer, csupa floppy image. Csomagok sincsenek.

                  Most pont erre van szükségem 🙂 Bár gondolom akkor ez még nem rendelkezik grafikus felülettel, de mindenképpen érdekel 🙂

                  Hozzászólás: Retro Linux #2094451
                  erdsiger
                  Felhasználó
                    Vladi wrote:
                    9 mb. Küldjem át e-mailben? 😉

                    Az nagyszerű lenne!

                    Vladi wrote:
                    Bár ahogy nézem, nagyon alap rendszer, csupa floppy image. Csomagok sincsenek.

                    Most pont erre van szükségem 🙂 Bár gondolom akkor ez még nem rendelkezik grafikus felülettel, de mindenképpen érdekel 🙂

                    Hozzászólás: Retro Linux #2094442
                    erdsiger
                    Felhasználó

                      Hát a RedHat 1.0-ra tényleg kíváncsi lennék 🙂 Remélem megtalálom valahol… Köszönöm mindenkinek a segítséget!

                      Hozzászólás: Retro Linux #2094443
                      erdsiger
                      Felhasználó

                        Hát a RedHat 1.0-ra tényleg kíváncsi lennék 🙂 Remélem megtalálom valahol… Köszönöm mindenkinek a segítséget!

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,011-1,020 / 1,636