Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Feci20 wrote:meg amit nem nehéz telepíteni, nem netről kell mert a gépen nincs net:S:)Feci20 wrote:4megás adsl.
Hirtelen mekkora változás történt 🙂
Az egyik szerveren találtam SuSE 5.3-at, akit érdekel:
[ftp=ftp://ftp.gwdg.de/linux/suse/5.3/]ftp://ftp.gwdg.de/linux/suse/5.3/[/ftp]Az egyik szerveren találtam SuSE 5.3-at, akit érdekel:
[ftp=ftp://ftp.gwdg.de/linux/suse/5.3/]ftp://ftp.gwdg.de/linux/suse/5.3/[/ftp]Köszönöm a disztrókat, hétvégén ki is fogom próbálni őket!
Vladi wrote:Nem csinálunk egy ftp szervert/könyvtárat a régi, mondjuk 2000 előtti linux disztróknak? 😉Lehet, hogy Csaba még benne is lenne 🙂
sede wrote:Emlékeim szerint eddig már vagy 10-szer bejelentették, hogy a nagy márka visszatér…9 nap múlva kiderül… 🙂
sede wrote:Emlékeim szerint eddig már vagy 10-szer bejelentették, hogy a nagy márka visszatér…9 nap múlva kiderül… 🙂
Vladi wrote:9 mb. Küldjem át e-mailben? 😉Az nagyszerű lenne!
Vladi wrote:Bár ahogy nézem, nagyon alap rendszer, csupa floppy image. Csomagok sincsenek.Most pont erre van szükségem 🙂 Bár gondolom akkor ez még nem rendelkezik grafikus felülettel, de mindenképpen érdekel 🙂
Vladi wrote:9 mb. Küldjem át e-mailben? 😉Az nagyszerű lenne!
Vladi wrote:Bár ahogy nézem, nagyon alap rendszer, csupa floppy image. Csomagok sincsenek.Most pont erre van szükségem 🙂 Bár gondolom akkor ez még nem rendelkezik grafikus felülettel, de mindenképpen érdekel 🙂
Hát a RedHat 1.0-ra tényleg kíváncsi lennék 🙂 Remélem megtalálom valahol… Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Hát a RedHat 1.0-ra tényleg kíváncsi lennék 🙂 Remélem megtalálom valahol… Köszönöm mindenkinek a segítséget!
-
SzerzőBejegyzés