erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: FC6 + KDE témák telepítése #2079238
    erdsiger
    Felhasználó
      bam00700 wrote:
      Köszi, hogy ennyire lámának nézel…. :blush:
      A KDE-t ki lehet választani a telepítésnél… :blink: :blush: :closedeyes:

      Félre ne értsd, nem azért kérdeztem. Sok minden volt már itt a fórumon… Ne haragudj!

      Hozzászólás: FC6 + KDE témák telepítése #2079236
      erdsiger
      Felhasználó
        bam00700 wrote:
        Nah de megnéztem a ~/.kde/share/apps/kdm/themes de nekem itt nincs kdm mappa.

        Hozd létre te a mappát. Ha valami hiba lesz a telepítés során, úgyis jelezni fogja.

        Szerk.: FC6 nem Gnome-ot használ alapértelmezésben? Fenn van egyáltalán a KDE?

        Hozzászólás: GoogleOS #2078820
        erdsiger
        Felhasználó
          Wait wrote:
          De ez a „webes oprendszer” nálatok mit takar?

          Én csak a cikket fordítottam. De ha a Google webes szövegszerkesztőt és táblázatkezelőt készített már és a web területén terjeszkedik, szerintem nem lehetetlen…

          Hozzászólás: Kocsma topik #1950217
          erdsiger
          Felhasználó
            Wait wrote:
            De TÉGED is, hiszen idéztél, és a quote tagokat nem hiszem, hogy leszámítja… ;D

            Én már itt rákerültem 🙂

            Hozzászólás: Kocsma topik #1950215
            erdsiger
            Felhasználó
              Wait wrote:
              9/11-re meg én is –

              Vizsla mellett te is felkerültél a listára…  :happy:

              Hozzászólás: GoogleOS #2078818
              erdsiger
              Felhasználó
                bacsi2 wrote:
                ez a google os nem csak kamu? Már rengetegszer volt róla szó rengeteg formában, és a google végig tagadott.

                Az egyik cikkben 2010-et olvastam, amire elkészül. De visszanézve pár évre a Google terjeszkedését (Gmail, Google Earth, Google Video Player, Google Docs & Spreadsheets) szerintem nem lenne meglepő, ha előállnának egy webes oprendszerrel.

                erdsiger
                Felhasználó
                  pH03N1X wrote:
                  de még mindig kifogásol valamit!

                  Mit? Be tudnád másolni a hibaüzenetet?

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1950212
                  erdsiger
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: Linux és a DC++ #2022070
                    erdsiger
                    Felhasználó

                      Ez érdekes… még gondolni sem mertem volna, hogy az ilyen letöltés nem bűncselekmény…  :unsure:
                      Köszönöm a felvilágosítást!  🙂

                      Hozzászólás: Linux és a DC++ #2022068
                      erdsiger
                      Felhasználó
                        MBence wrote:
                        Az nem. Legalábbis Mo-n. Csak az illegális, ha feltöltesz. Tehát amikor letöltesz pl egy filmet, akkor nem te követed el a bűnt, hanem az, aki feltöltötte.

                        Ez nekem új…  :blink:

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 1,636