Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
bam00700 wrote:Köszi, hogy ennyire lámának nézel…. :blush:
A KDE-t ki lehet választani a telepítésnél… :blink: :blush: :closedeyes:Félre ne értsd, nem azért kérdeztem. Sok minden volt már itt a fórumon… Ne haragudj!
bam00700 wrote:Nah de megnéztem a ~/.kde/share/apps/kdm/themes de nekem itt nincs kdm mappa.Hozd létre te a mappát. Ha valami hiba lesz a telepítés során, úgyis jelezni fogja.
Szerk.: FC6 nem Gnome-ot használ alapértelmezésben? Fenn van egyáltalán a KDE?
Wait wrote:De ez a „webes oprendszer” nálatok mit takar?Én csak a cikket fordítottam. De ha a Google webes szövegszerkesztőt és táblázatkezelőt készített már és a web területén terjeszkedik, szerintem nem lehetetlen…
Wait wrote:De TÉGED is, hiszen idéztél, és a quote tagokat nem hiszem, hogy leszámítja… ;DÉn már itt rákerültem 🙂
Wait wrote:9/11-re meg én is –Vizsla mellett te is felkerültél a listára… :happy:
bacsi2 wrote:ez a google os nem csak kamu? Már rengetegszer volt róla szó rengeteg formában, és a google végig tagadott.Az egyik cikkben 2010-et olvastam, amire elkészül. De visszanézve pár évre a Google terjeszkedését (Gmail, Google Earth, Google Video Player, Google Docs & Spreadsheets) szerintem nem lenne meglepő, ha előállnának egy webes oprendszerrel.
pH03N1X wrote:de még mindig kifogásol valamit!Mit? Be tudnád másolni a hibaüzenetet?
nastjakam wrote:Csemegezz itt
http://hu.wikipedia.org/wiki/Ny%C3%ADlt_forr%C3%A1sk%C3%B3d#Ny.C3.ADlt_forr.C3.A1s_.C3.A9s_szabad_szoftverKöszönöm, ehhez hasonlót kerestem és a linked alapján meg is találtam:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Ny%C3%ADlt_forr%C3%A1sk%C3%B3d%C3%BA_licencEz érdekes… még gondolni sem mertem volna, hogy az ilyen letöltés nem bűncselekmény… :unsure:
Köszönöm a felvilágosítást! 🙂MBence wrote:Az nem. Legalábbis Mo-n. Csak az illegális, ha feltöltesz. Tehát amikor letöltesz pl egy filmet, akkor nem te követed el a bűnt, hanem az, aki feltöltötte.Ez nekem új… :blink:
-
SzerzőBejegyzés