erdsiger

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 1,636
  • Szerző
    Bejegyzés
  • erdsiger
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Én a saját postjaimnál a Módosítás mellett látok delete.gif Törlés gombot is.

      Hát akárhogy nézem, nekem ilyen nincs…  :unsure:

      Hozzászólás: Fedora Core 6 #2075452
      erdsiger
      Felhasználó
        buzi wrote:
        én is regeltem megjött az email és 404not found hiábal ne mtudtam aktiválni…..

        Próbáld most, mert du-n Csaba turkált a rendszerben, lehet hogy akkor próbáltál regisztrálni.

        erdsiger
        Felhasználó
          kisbetu wrote:
          (Srácok! Mivel a cím megszületett, kivettem a szörnyen offtopik hozzászólásaimat.)

          Na ezt viszont én kérdezem, hogyan csináltad. Én csak módosítani tudom azokat a hozzászólásokat, ami nem utolsó (mert csak azt tudom törölni). Vagy maradt még valami töredék moderátori jogokból?

          Hozzászólás: Gimp átlátszóság #2075694
          erdsiger
          Felhasználó
            Leslieman wrote:
            Vagyis egy réteg van, ami viszont rendelkezik alfa csatornával, így persze nem lehet hozzáadni, max. eltávolítani.

            Régen csináltam ekkora hülyeséget  :blush: Én nem emlékszem, hogy már hozzáadtam volna az Alfa-csatornát. Köszi, és bocs!

            Hozzászólás: Gimp átlátszóság #2075691
            erdsiger
            Felhasználó

              Én ilyet nem találtam, hogy Kép beállításai. De tényleg egyszerűbb, ha csatolom a képet. De légyszi írd le, hogyan oldottad meg, mert egyrészt ez sem végleges, másrészt mint láthatod ez egy weblaphoz készült gomb, és rengeteg hasonló lesz még, úgyhogy szükségem van arra is, hogyan lehet megcsinálni. Kösz a segítséged!

              Hozzászólás: Gimp átlátszóság #2075689
              erdsiger
              Felhasználó

                Ahogy írtam, kiadtam azt a parancsot, hogy Rétegek összefésülése, így most csak 1 rétegem van „Háttér” néven.

                Hozzászólás: Fedora Core 6 #2075446
                erdsiger
                Felhasználó

                  Fejből nem tudom, hogy néz ki a Fedora boot menüje, de ahogy lépegetsz a menüpontok között, keress olyat, ahol sok kiegészítő parancsot látsz, vmi ehhez hasonlót (ennek a végén már ott a 3-as):

                  Code:
                  kernel /vmlinuz-2.6.9-1.667 ro root=LABEL=/ acpi=on rhgb quiet 3
                  erdsiger
                  Felhasználó
                    retaliator44 wrote:
                    Ja jó, rendben, oké, oké, felfogtam. De átnevezni akkor se tudom! Hol lehet?

                    Az első postodnál kattints a Módosítás gombra, majd adj új témanevet.

                    Hozzászólás: Gimp átlátszóság #2075687
                    erdsiger
                    Felhasználó

                      Igen, legalábbis úgy gondolom, mert a Kép -> Mód menünél az RGB sem érhető el. De felfigyeltem egy furcsaságra, amíg nem adtam hozzá szöveget, csak más grafikai elemek voltak, addig hozzá lehetett adni az Alfa-csatornát, viszont miután adtam hozzá szöveget, már nem lehet.

                      Hozzászólás: Install/Uninstall yum-mal #2075706
                      erdsiger
                      Felhasználó
                        NagyEsta wrote:
                        Lehet Reinstall lesz belőle.

                        Ezzel még várj egy kicsit. Másnak biztos lesz hasznosabb ötlete.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,381-1,390 / 1,636