Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2006-10-25-20:55 Hozzászólás: Konsole kódlap probléma (plusz hozzászólásszerkesztés avagy önmoderálás) #2075726kisbetu wrote:Én a saját postjaimnál a Módosítás mellett látok
Törlés gombot is.
Hát akárhogy nézem, nekem ilyen nincs… :unsure:
buzi wrote:én is regeltem megjött az email és 404not found hiábal ne mtudtam aktiválni…..Próbáld most, mert du-n Csaba turkált a rendszerben, lehet hogy akkor próbáltál regisztrálni.
2006-10-25-20:51 Hozzászólás: Konsole kódlap probléma (plusz hozzászólásszerkesztés avagy önmoderálás) #2075722kisbetu wrote:(Srácok! Mivel a cím megszületett, kivettem a szörnyen offtopik hozzászólásaimat.)Na ezt viszont én kérdezem, hogyan csináltad. Én csak módosítani tudom azokat a hozzászólásokat, ami nem utolsó (mert csak azt tudom törölni). Vagy maradt még valami töredék moderátori jogokból?
Leslieman wrote:Vagyis egy réteg van, ami viszont rendelkezik alfa csatornával, így persze nem lehet hozzáadni, max. eltávolítani.Régen csináltam ekkora hülyeséget :blush: Én nem emlékszem, hogy már hozzáadtam volna az Alfa-csatornát. Köszi, és bocs!
Én ilyet nem találtam, hogy Kép beállításai. De tényleg egyszerűbb, ha csatolom a képet. De légyszi írd le, hogyan oldottad meg, mert egyrészt ez sem végleges, másrészt mint láthatod ez egy weblaphoz készült gomb, és rengeteg hasonló lesz még, úgyhogy szükségem van arra is, hogyan lehet megcsinálni. Kösz a segítséged!
Ahogy írtam, kiadtam azt a parancsot, hogy Rétegek összefésülése, így most csak 1 rétegem van „Háttér” néven.
Fejből nem tudom, hogy néz ki a Fedora boot menüje, de ahogy lépegetsz a menüpontok között, keress olyat, ahol sok kiegészítő parancsot látsz, vmi ehhez hasonlót (ennek a végén már ott a 3-as):
Code:kernel /vmlinuz-2.6.9-1.667 ro root=LABEL=/ acpi=on rhgb quiet 32006-10-25-20:03 Hozzászólás: Konsole kódlap probléma (plusz hozzászólásszerkesztés avagy önmoderálás) #2075720retaliator44 wrote:Ja jó, rendben, oké, oké, felfogtam. De átnevezni akkor se tudom! Hol lehet?Az első postodnál kattints a Módosítás gombra, majd adj új témanevet.
Igen, legalábbis úgy gondolom, mert a Kép -> Mód menünél az RGB sem érhető el. De felfigyeltem egy furcsaságra, amíg nem adtam hozzá szöveget, csak más grafikai elemek voltak, addig hozzá lehetett adni az Alfa-csatornát, viszont miután adtam hozzá szöveget, már nem lehet.
NagyEsta wrote:Lehet Reinstall lesz belőle.Ezzel még várj egy kicsit. Másnak biztos lesz hasznosabb ötlete.
-
SzerzőBejegyzés
Törlés gombot is.