Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mike65 wrote:Nincs írási sebesség, mivel iso-ba mentem le a dvd-t. Ott nincs ilyen lehetőség.
Ne haragudj, 2 napja nem nagyon aludtam. 🙂 ISO fájlt parancssorból is tudsz készíteni, nem kell hozzá komoly program, csak az mkisofs parancs használata.
Mike65 wrote:a time remaining: 251 minute nem tettszik nekemAz írási sebességet jól állítottad be?
Vladi wrote:Tényleg valaki utánaszámolhatna, hogy így van-e. Tehát ahogy zoltan22 mondta: 256^6/föld felszíne m2-ben.
🙂Valóban. 🙂
bam00700 wrote:Egyébként milyen konfigurációs gép?Itt találod a gép leírását. Ahogy látod, elég sok minden van benne, és félek hogy a fele sem fog működni (legalábbis az elején).
bam00700 wrote:Az újabb gépek a rosszabbak szerintem…Holnap megtudjátok… 🙂
Ja, és hogy ki ne hadjam, ezt a topikodt el kell olvasnod:
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=245558#p245558OFF
Én ma vettem meg az ASUS-omat. Szerintem hétvégén elárasztom a fórumot a problémáimmal… 🙂
/OFFA legegyszerűbb a mencoder.
Nekem jól jelennek meg az ékezetek, pedig nem állítottam át semmit. A Preferences > Font fülön nekem a „Proportional to movie diagonal” van bejelölve, az Encoding-hoz pedig az van írva, hogy „Unicode”. Próbáld meg ezekkel a beállításokkal.
-
SzerzőBejegyzés