Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A HUP-on írta valaki ezt a linket:
http://www.sat-gps-locate.com/Be lehet vele mérni, hogy az adott számhoz tartozó mobil hol található. A „Phone Number” első mezőjébe 0036-ot kell írni! Nagy jó kis eszköz!
Nem azért vizsla, de pár hete pont te harcoltál az ilyen topikok ellen… Én is gyakran viccelődtem vasy hozzászólásaival, de most már lassan az egész fórum a róla szóló (off)topikokkal van tele. Tényleg ráférne a fórumra egy újabb reform…
attila1964 wrote:Nem tudod véletlenül, honnan tudnék szerezni „hardware-monitor”-t a Zenhez? Nem találom sehol.Ha nincs a csomagok között, akkor javasold itt. 1 napon belül elkészíti valaki, sőt, néha már pár óra múlva elkészül.
attila1964 wrote:Nem tudod véletlenül, honnan tudnék szerezni „hardware-monitor”-t a Zenhez? Nem találom sehol.Ha nincs a csomagok között, akkor javasold itt. 1 napon belül elkészíti valaki, sőt, néha már pár óra múlva elkészül.
Fej wrote:Sikerült az alsó panelt, és a felső munkaterületelválasztókat eltüntettnem.Alt + F2 > xfce4-panel
Fej wrote:Sikerült az alsó panelt, és a felső munkaterületelválasztókat eltüntettnem.Alt + F2 > xfce4-panel
Mi a baj a merevlemez méretével? Én egy 40 GB-oson használom, miért lenne gond neki egy 80-as vagy nagyobb?
Mi a baj a merevlemez méretével? Én egy 40 GB-oson használom, miért lenne gond neki egy 80-as vagy nagyobb?
Mike65 wrote:Szrintetek, egy 500mhz-s celeronra felmenne az új Zen?Nekem jelenleg egy 800 MHz-es gépen van a Standard verzió, semmi gondom vele, 500 MHz-en is szépen fog futni.
Mike65 wrote:Szrintetek, egy 500mhz-s celeronra felmenne az új Zen?Nekem jelenleg egy 800 MHz-es gépen van a Standard verzió, semmi gondom vele, 500 MHz-en is szépen fog futni.
-
SzerzőBejegyzés