Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-07-01-20:11 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2116496vasy05 wrote:Ez mitől lehet?
Talán Num Lock?
strapal wrote:Én is benevezek. Szerintem én fogok nyerni.A felső panel közepén a WXP ugye nem azt indítja amire most gondolok? 🙂
strapal wrote:Én is benevezek. Szerintem én fogok nyerni.A felső panel közepén a WXP ugye nem azt indítja amire most gondolok? 🙂
Ha indításkor szeretnél egy szkriptet futtatni, akkor azt az /etc/rc.d/rc.local fájlba írd be. (Remélem most nem olvastam félre semmit. :))
attila1964 wrote:Ez mobilnet és nem ADSL, de kösz!Magyarázat: Csak a felhasználói nevemet, a jelszavamat és a telefonszámomat kell megadnom és megy/mennie kell(ene) a netnek.
Ne haragudj, valamit nagyon elnéztem. 🙂
Ezeket a beállításokat adtad meg?
http://www.linuxforum.hu/http://newsite.linuxforum.hu/phpBB3/viewtopic.php?p=245248#p245248Jövő héten nekiállok Gentoo-t telepíteni. Eddig csak SuSE-m meg Zenwalk-om volt, szóval semmi Gentoo (és kernelfordítás) tapasztalom nincs. De érdekel, hogy fel lehet-e normálisan is telepíteni.
Jövő héten nekiállok Gentoo-t telepíteni. Eddig csak SuSE-m meg Zenwalk-om volt, szóval semmi Gentoo (és kernelfordítás) tapasztalom nincs. De érdekel, hogy fel lehet-e normálisan is telepíteni.
attila1964 wrote:TuDTom.Hát ez nem mendt neki… 🙂
attila1964 wrote:TuDTom.Hát ez nem mendt neki… 🙂
-
SzerzőBejegyzés