Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mike65 wrote:tcl/tk8.4- van fent
Akkor telepítsd a tcl/tk 8.5-t. Ha ez megvan, telepítsd az aMSN-t forrásból az alábbi módon:
Code:./configure –with-tk=/usr/lib/tk8.5/ –with-tcl=/usr/lib/tcl8.5/Előtte ellenőrizd, hogy a configure paramétereinél helyes elérési út szerepeljen. A többi meg a szokásos.
balev wrote:Már le is cserélte.Én nem úgy veszem észre. A pár napja beküldött ikonokat igen, de a többi részt még nem.
Alig várom, hogy Csaba lecserélje a fájlokat. 🙂
Az aMSN-t forrásból vagy Zenwalk csomagból telepítetted?
Az aMSN-t forrásból vagy Zenwalk csomagból telepítetted?
dexter11 wrote:Semmi más csak spekuláció.Pontosan. Ezért tettem bele a „valószínűleg” szót.
dexter11 wrote:Semmi más csak spekuláció.Pontosan. Ezért tettem bele a „valószínűleg” szót.
A jelentések szerint több mint 1.000.000-an töltötték le eddig a Safari Windowsos verzióját.
A jelentések szerint több mint 1.000.000-an töltötték le eddig a Safari Windowsos verzióját.
zoltan22 wrote:Probaltam. 🙂 Nem hajlando.Akkor marad az előző megoldás. 🙂
zoltan22 wrote:Vagy toljak fel magamnak egy smf-t a desktop gepemre? -
SzerzőBejegyzés