Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
2007-06-16-12:42 Hozzászólás: Suse 10.1 – GeForce 7600GS Hibás működés, légyszi segítsetek… #2117719t03asp wrote:Kipróbáltam néhány értéket, mostmár a 31-80/60-80 at is, de nem akarja az Isten igazát…. xP :((
És ha a monitorodhoz tartozó értékeket próbálnád? Írd le a monitorod pontos típusát!
2007-06-16-12:42 Hozzászólás: Suse 10.1 – GeForce 7600GS Hibás működés, légyszi segítsetek… #2117720t03asp wrote:Kipróbáltam néhány értéket, mostmár a 31-80/60-80 at is, de nem akarja az Isten igazát…. xP :((És ha a monitorodhoz tartozó értékeket próbálnád? Írd le a monitorod pontos típusát!
Próbáld ki ezt: Telepítsd fel a compiz manager-t. Ha ez megvan, akkor Rendszer > Beállítások > GL Desktop és ott add meg a beállításokat.
Próbáld ki ezt: Telepítsd fel a compiz manager-t. Ha ez megvan, akkor Rendszer > Beállítások > GL Desktop és ott add meg a beállításokat.
vizsla wrote:A további flagek. Meg az, hogy konkrétan milyen alkalmazást mivel kell fordítani.OFF: Ha jól számolom, ez volt a 10000. hozzászolásod. Gratulálok, csak így tovább!
vizsla wrote:A további flagek. Meg az, hogy konkrétan milyen alkalmazást mivel kell fordítani.OFF: Ha jól számolom, ez volt a 10000. hozzászolásod. Gratulálok, csak így tovább!

Innen sok mindent megtudhatsz:
https://help.ubuntu.com/community/LiveCDCustomizationInnen sok mindent megtudhatsz:
https://help.ubuntu.com/community/LiveCDCustomizationMi akar ez a képen lenni? Egy polip vagy talán egy UFO? 🙂
Mi akar ez a képen lenni? Egy polip vagy talán egy UFO? 🙂
-
SzerzőBejegyzés
