Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
uzsolt wrote:erdsiger wrote:Visszavonom… 🙂
Miért? Mert már nem 1,4/2,1Mb? 😉
De, csak elállok a versenytől. 🙂
uzsolt wrote:erdsiger wrote:Visszavonom… 🙂Miért? Mert már nem 1,4/2,1Mb? 😉
De, csak elállok a versenytől. 🙂
uzsolt wrote:Az xpdf telepítve annyi. Gzippelve (a forrás) 600k.
Visszavonom… 🙂
uzsolt wrote:Az xpdf telepítve annyi. Gzippelve (a forrás) 600k.
Visszavonom… 🙂
uzsolt wrote:balev wrote:uzsolt wrote:balev wrote:Szerintem maradjon a szerkesztő, de ne az Office 2007 kinézettel. Javaslom, hogy akinek van egy kis ideje és grafikai érzéke, az készítsen egy Linuxos változatot. Ezalatt nem azt értem, hogy pakoljuk tele pingvinekkel, hanem például egy KDE vagy GNOME témára hasonlítson. A szerkesztő innen tölthető le, a témák a styles könyvtár alatt találhatók (jelenleg csak az Office 2007 elérhető). Nem olyan nehéz, tényleg csak néhány képet kell átszerkeszteni és szerintem sok fórumozó örülne neki. 🙂
2007-06-10-20:13 Hozzászólás: Kérdések és válaszok Vasy-val :) Minden lehet (vegyes topic) :) #2115212vasy05 wrote:😀 amúgy meg kijavítottam 🙂Hol? Én az oldaladon 5 gallériát és egy gellériát látok még mindig!
-
SzerzőBejegyzés