Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vasy05 wrote:Miert? Velemenyrol van szo.
Odáig rendben is van, na de milyen véleményről? Ide magával a fórummal kapcsolatos véleményeket és javaslatokat várják. Idézem a leírást:
Ide olyan építõ jellegû kritikákat várunk, amelyek segíthetik az oldalt, valamint olyan javasatokat, amiket szeretnétek hogy érvénybe léptessünk. Pl.: kellene egy ilyen fórum, ezt így rakjátok ne úgy, stb…
A te témád ezek melyikébe illik bele?
vasy05 wrote:Miert? Velemenyrol van szo.Odáig rendben is van, na de milyen véleményről? Ide magával a fórummal kapcsolatos véleményeket és javaslatokat várják. Idézem a leírást:
Ide olyan építõ jellegû kritikákat várunk, amelyek segíthetik az oldalt, valamint olyan javasatokat, amiket szeretnétek hogy érvénybe léptessünk. Pl.: kellene egy ilyen fórum, ezt így rakjátok ne úgy, stb…
A te témád ezek melyikébe illik bele?
Szerintem olvasd el mégegyszer!
Szerk.: És kérj meg egy moderátort, hogy helyezze át a topikodat!
Szerintem olvasd el mégegyszer!
Szerk.: És kérj meg egy moderátort, hogy helyezze át a topikodat!
vasy05 wrote:Bar meg megprobalom ezt megneteni ezt a rendszert.Hogy mit csinálsz?
vasy05 wrote:Bar meg megprobalom ezt megneteni ezt a rendszert.Hogy mit csinálsz?
Itt egy leírás Gentoo-hoz:
http://gentoo-wiki.com/HOWTO_Compile_a_Kernel_ManuallyItt egy leírás Gentoo-hoz:
http://gentoo-wiki.com/HOWTO_Compile_a_Kernel_ManuallyKérdezd meg a barátodat, szerintem szívesen odaadja a saját fejlesztésű kernelét! 🙂
Kérdezd meg a barátodat, szerintem szívesen odaadja a saját fejlesztésű kernelét! 🙂
-
SzerzőBejegyzés