Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:Galléria?
Ez viszont már nem elírás, mert 5-ször is szerepel az oldalon… 🙂
kisbetu wrote:Galléria?Ez viszont már nem elírás, mert 5-ször is szerepel az oldalon… 🙂
Warez filmhez kérsz segítséget? >:(
Warez filmhez kérsz segítséget? >:(
NagyEsta wrote:És ez a változat nem jó?Nálam a kétjegyűeknél ez sem működik:
Code:erdsiger$ touch ize-1.1.3
erdsiger$ touch ize-1.2.1
erdsiger$ touch ize-1.10.2
erdsiger$ touch ize-2.3.1
erdsiger$ ls | grep ^ize | cut -f 2 -d „-” | sort
1.10.2
1.1.3
1.2.1
2.3.1NagyEsta wrote:És ez a változat nem jó?Nálam a kétjegyűeknél ez sem működik:
Code:erdsiger$ touch ize-1.1.3
erdsiger$ touch ize-1.2.1
erdsiger$ touch ize-1.10.2
erdsiger$ touch ize-2.3.1
erdsiger$ ls | grep ^ize | cut -f 2 -d „-” | sort
1.10.2
1.1.3
1.2.1
2.3.1Kösz kayapo a segítséget!
(Megoldottam a problémát, másik szkriptet használok…)
Kösz kayapo a segítséget!
(Megoldottam a problémát, másik szkriptet használok…)
xcut wrote:(mert a Vista béta állapotban van; az XP-re már legalább rá lehet fogni, hogy készen van)Erre mondta azt valaki: „A Windows a világ legnagyobb béta tesztje.”
Most nincs KDE-m, ezért lehet, hogy Macskajancsi módszere is működik, de ez biztos:
http://en.opensuse.org/SDB:Changing_the_Icon_Size_in_the_K_Menu -
SzerzőBejegyzés