Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nekem jól mennek a te grub képeid az uhu-s grubbal. wintits boot rulez 😉 😀
Nálam ez a szkript osztja a netet:
Code:echo ‘1’>/proc/sys/net/ipv4/ip_forward
iptables -t nat -A POSTROUTING -o ppp0 -j MASQUERADEBiztos, hogy jól belötted a hálókártyákat és beállítottad az átjárót?
Szerintem a natur ping is megteszi.
amúgy: http://www.penguin-soft.com/penguin/man/8/bing.htmlgondolom a ping-re gondolt
http://www.linuxforum.hu/smf/index.php?topic=16359.30
Itt le van írva részletessen.
Amúgy én csak szívtam vele, én nem sok számomra hasznos újjítás van benne.dev c++ az egy windowsos ide. A .net meg had ne mondjam mi. Linuxos megfelelöje a mono.
rootként állítsd le az x-et: ctrl-alt-f2-vel lépj szöveges módba, majd
Code:su –Itt add meg a root jelszavát, vagy elsöre rootként lépj be.
Uw-n nem lehet jogokat állítani, mert alapértelmezetten minden írható.
A ftp://ftp.mplayerhq.hu/MPlayer/releases/-on ezt látom:
Code:File: MPlayer-1.0pre7try2.tar.bz2 6708 KB 2006-02-16 10:34:00Gondolom ez a legfrisebb a cvs-en kívül
-
SzerzőBejegyzés