gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,121-1,130 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 2.6.5 kernel — nem megy a mouse #1961051
    gUHU
    Felhasználó

      hasznald a ketszeresen javitott gyari kernelt sztem. tobbre mesz vele

      igazad van, ellenben a kíváncsiság hajt csak megint 🙂

      Hozzászólás: 2.6.5 kernel — nem megy a mouse #1961048
      gUHU
      Felhasználó

        na most fog kihullani a hajam: amit beincludoltam az különbözik attól amit valóságban tartalmaz a kernel.

        megnézem a fájlt –]] nincs pseudo- devfs
        make menuconfig –]] van pseudo devfs

        ezt nem értem: akkor most benne van vagy nincs?
        fordítok egyet 🙂

        Hozzászólás: 2.6.5 kernel — nem megy a mouse #1961046
        gUHU
        Felhasználó

          Hi!

          Az általad kipróbált eszközfile-ok léteznek?
          XF86Configban más protokol esetleg? (ps2, explorer)
          devfs nem kell véletlenül az uhunak? – bár úgy hallottam e nélkül nem is indul el…

          Más: loop-ot direkt hagytad ki?

          Amúgy ps2-es egér, ugye?

          nagyon pontosan : az egér nem mozdul, ellenben van grafikus felület

          devfs — mi ez?
          loop — az iso fájlok felcsatolására gondolsz? szerintem csak elnéztem a dolgokat, be fogom rakni

          síma 1 görgõs 5 gombos optikai egér
          slackiban imps2-n és /dev/psaux -on van és megy minden

          pomm:

          nekem is ugyanaz van, mint neked, de akkor ez kezd x – akta lenni, gondolom csak az xf86-t kell bütykölni

          Hozzászólás: 2.6.5 kernel — nem megy a mouse #1961043
          gUHU
          Felhasználó

            jah..bocsi…most látom hogy már próbáltad… 😳  

            el sem indul az x, vagy csak egyszerûen nem mozdul az egér?

            köszi, meg fogom nézni 🙂

            Hozzászólás: minden, mi desktopnak ingere… #1959576
            gUHU
            Felhasználó

              ezek mind szépek, ellenben lenne egy olxan kérdésem, hogy az xgce-ben hogyan tudom eltüntetni a keretet „xterm” alatt, menübõl indítom a gkrellm -t, de kap egy otromba keretet

              Hozzászólás: nemtudok userkent belepni #1960763
              gUHU
              Felhasználó

                szomorú vagyok, hoyg killall átpártolt 🙁
                pedig mostanában lesz normális netem és bizseregnek az ujjaim egy kis slackiért
                na mindegy, légy boldog debianiában 🙂

                Hozzászólás: Valamelyik Admin plz #1960698
                gUHU
                Felhasználó

                  guhu, egyáltalán nem rád vonatkozott, bocsi ha úgy érezted…poénnak szántam…

                  szerintem semmi gond, csak elbeszéltünk egymás mellett, elõfordul ez mindenkivel 😆 😆 😆 😆 😆
                  lelkizésnek vége 😆
                  innentõl kezdve kõkemény és sziklaszilárd linuxosok leszünk, reszkess világ 8) 8) 8)

                  Hozzászólás: Valamelyik Admin plz #1960689
                  gUHU
                  Felhasználó

                    A gáz nem ez, a gáz, hogy nincs gáz… 😆  Csak személy szerint a linux miatt járok ide, és nem kölyköket akarok a helyes viselkedésrõl oktatni, sõt azt sem szeretném látni, hogy más oktatja…és azt sem, hogy ez használt-e vagy sem…puncsolni anyunál kell, meg a bnõnél ha elb…tál vmit.

                    Hozzászólás: Valamelyik Admin plz #1960687
                    gUHU
                    Felhasználó

                      tudjátok mi a gáz ebben az egészben?
                      ha én elcseszek valamit akkor velem is ugyanígy el fogtok bánni 8) 8) 😆 😆 😆

                      Hozzászólás: compaq 4/25cx #1960747
                      gUHU
                      Felhasználó

                        akkor kérek egy kis segítséget:
                        a fenti masinát szeretném tesztelni, hogy mükszik-e, ehhez viszont kell egy floppys minilinux live vagy valami,
                        ami egy lemezes és gyors (effektíve)

                        eddig találtam néhányat, de túlnyomórészt router, vagy rescue diskek vannak a neten, de nekem olyan kell ami ha elindul akkor tudom hhogy a vas mûködik és esetleg rakhatok rá egy dost, vagy a késõbbiekben egy win 3.1 -t

                        mielõtt megesztek, nem az enyém a gép csak elvállaltam, hogy életet lehellek bele ha lehetséges

                        amennyiben valaki ismer egy ilyen linuxot akkor legyen kedves egy linkkel megdobni
                        very thanks
                        a guglit addig is túrom 🙂

                        egy pár jótanács is jól jönne 🙂

                        másik, nincsen a géphez tápkábel, ki ismer pesten olyan boltot ahová bevihetem és lesznek velem olyan türelmesek, hogy megvárják az elsõ boot-ot (hogy egyáltalán jó-e a masina)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,121-1,130 / 1,782