Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hasznald a ketszeresen javitott gyari kernelt sztem. tobbre mesz vele
igazad van, ellenben a kíváncsiság hajt csak megint 🙂
na most fog kihullani a hajam: amit beincludoltam az különbözik attól amit valóságban tartalmaz a kernel.
megnézem a fájlt –]] nincs pseudo- devfs
make menuconfig –]] van pseudo devfsezt nem értem: akkor most benne van vagy nincs?
fordítok egyet 🙂Hi!
Az általad kipróbált eszközfile-ok léteznek?
XF86Configban más protokol esetleg? (ps2, explorer)
devfs nem kell véletlenül az uhunak? – bár úgy hallottam e nélkül nem is indul el…Más: loop-ot direkt hagytad ki?
Amúgy ps2-es egér, ugye?
nagyon pontosan : az egér nem mozdul, ellenben van grafikus felület
devfs — mi ez?
loop — az iso fájlok felcsatolására gondolsz? szerintem csak elnéztem a dolgokat, be fogom raknisíma 1 görgõs 5 gombos optikai egér
slackiban imps2-n és /dev/psaux -on van és megy mindenpomm:
nekem is ugyanaz van, mint neked, de akkor ez kezd x – akta lenni, gondolom csak az xf86-t kell bütykölni
jah..bocsi…most látom hogy már próbáltad… 😳
el sem indul az x, vagy csak egyszerûen nem mozdul az egér?
köszi, meg fogom nézni 🙂
ezek mind szépek, ellenben lenne egy olxan kérdésem, hogy az xgce-ben hogyan tudom eltüntetni a keretet „xterm” alatt, menübõl indítom a gkrellm -t, de kap egy otromba keretet
szomorú vagyok, hoyg killall átpártolt 🙁
pedig mostanában lesz normális netem és bizseregnek az ujjaim egy kis slackiért
na mindegy, légy boldog debianiában 🙂guhu, egyáltalán nem rád vonatkozott, bocsi ha úgy érezted…poénnak szántam…
szerintem semmi gond, csak elbeszéltünk egymás mellett, elõfordul ez mindenkivel 😆 😆 😆 😆 😆
lelkizésnek vége 😆
innentõl kezdve kõkemény és sziklaszilárd linuxosok leszünk, reszkess világ 8) 8) 8)A gáz nem ez, a gáz, hogy nincs gáz… 😆 Csak személy szerint a linux miatt járok ide, és nem kölyköket akarok a helyes viselkedésrõl oktatni, sõt azt sem szeretném látni, hogy más oktatja…és azt sem, hogy ez használt-e vagy sem…puncsolni anyunál kell, meg a bnõnél ha elb…tál vmit.
tudjátok mi a gáz ebben az egészben?
ha én elcseszek valamit akkor velem is ugyanígy el fogtok bánni 8) 8) 😆 😆 😆akkor kérek egy kis segítséget:
a fenti masinát szeretném tesztelni, hogy mükszik-e, ehhez viszont kell egy floppys minilinux live vagy valami,
ami egy lemezes és gyors (effektíve)eddig találtam néhányat, de túlnyomórészt router, vagy rescue diskek vannak a neten, de nekem olyan kell ami ha elindul akkor tudom hhogy a vas mûködik és esetleg rakhatok rá egy dost, vagy a késõbbiekben egy win 3.1 -t
mielõtt megesztek, nem az enyém a gép csak elvállaltam, hogy életet lehellek bele ha lehetséges
amennyiben valaki ismer egy ilyen linuxot akkor legyen kedves egy linkkel megdobni
very thanks
a guglit addig is túrom 🙂egy pár jótanács is jól jönne 🙂
másik, nincsen a géphez tápkábel, ki ismer pesten olyan boltot ahová bevihetem és lesznek velem olyan türelmesek, hogy megvárják az elsõ boot-ot (hogy egyáltalán jó-e a masina)
-
SzerzőBejegyzés