Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
fájlméretben nézted meg? (krusader tulajdonságok) mert a fájlcsserélõk néha viccelnek, még a gnu is…
ez tényleg ronda, e példának jó…
alakítgatom 😆
kösziaz sem rossz, de nem megoldás a gondjaimra.
ha telepíte, vagy bármit csinálok terminálban akkor nagyon rossz, hogy külön figyelmet kell fordítanom arra, hogy keresem a promptokat, hogy eligazodjak, mikor mi történt…
az uhunak ezért szeretem a konzolos felületét.
slackiban meg kifolyik a szemem…de a papírszínû háttér nagyonkellemes, de a színekre szükségem „lenne”
nos látom agymenése van mindenkinek…
ebbe a nagy folyamba szeretnék egy egyszerû kérdést belehelyezni:az mc promptjának a színét, hogyan változtatom meg?
köszönöm!
nincs és nem is fogják hivatalosan javítani
de a topicban minden benne van, ha jól emlékszem…írd le légyszíves, hogy mi volt a gond és mi amegoldás, mert ezzel másoknak tudsz segíteni.
köszimilyen hangkarid van?
a modulváltás nem jött be az xmms-ben?nekem fenn van a 9.1 ebbõl hogyan tudok Current-et csinálni neten keesztül?
xmms-opciók-beállítások-audio modulok- azon belül pedig a kimeneti modulokban az alsamixert állítsd be (valószínû, ogy OSS -n van)
furcsa de itt is ugyanazok a kérdéseim: 😆
alsamixer?
min akarsz zenét hallgatni? milyen progin? -
SzerzőBejegyzés