gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 941-950 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU 1.1.1 apt-get hiba #1967859
    gUHU
    Felhasználó

      vazz megint lemaradtam 🙂
      avassatok mar be 🙂
      [align=right][snapback]80302[/snapback][/align]

      mirõl maradtál le?

      Hozzászólás: MPlayer #1967361
      gUHU
      Felhasználó

        akkor most melyiket érdemes fordítani? a 0.9 vagy 1.x -t?

        a xine nem jáccik le mindent…

        Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955256
        gUHU
        Felhasználó

          1. #File-ok és könyvtárak
          for file in `ls | grep -v „/” | cat`; do
          2. #Csak file-ok
          ##for file in `ls -F | grep -v „/” | cat`; do
          [align=right][snapback]80170[/snapback][/align]

          így már értem…

          a fileokat átnevezi, az biztos…

          Hozzászólás: UHU 1.1.1 apt-get hiba #1967857
          gUHU
          Felhasználó

            Hát, kde 3.3 csomagok meglehetõsen bugosak, inkább várj egy kicsit amíg kijavítják… (uhu-haladó listán lehet bugreportolni) vagy amíg megjelenik az uhu 1.2 beta  🙂
            [align=right][snapback]80256[/snapback][/align]

            tessék olvasni!!!! (a levlistát is)

            majd négy napja jött elõ xcut ugyanezzel (szinte)
            ****-ok a kde 3.3 csomik… ennyi a gond csak…

            bocs , hogy kifakadtam
            :blush:

            Nem baj, de azért kihúztam, hogy kúltúráltan fakadhass ki. vizsla

            Hozzászólás: pen drive probléma #1968043
            gUHU
            Felhasználó

              amióta kilõttem uhu alatt a supermountot azóta nincs ilyen gond, nem beszélve, hoyg imádok mountolni… 😀

              érdemes egy kicsit megbütykölni…

              Hozzászólás: adsl automatikus indítás #1968039
              gUHU
              Felhasználó

                UHU vezpult—Szolgálatatások és asszem hogy a második vagy a harmdik ADSL kapcsolat indítása ott klikk arra hogy indúljon el és megkérdezi hogy elindítod -e most.. akkor mond azt neki hogy nem… Azt reboot…
                [align=right][snapback]80154[/snapback][/align]

                akkor ez….

                Hozzászólás: adsl automatikus indítás #1968036
                gUHU
                Felhasználó

                  UHU szerver disztrót használsz, vagy office-t szervernek?

                  Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955254
                  gUHU
                  Felhasználó

                    Mindkettõ?
                    [align=right][snapback]80148[/snapback][/align]

                    :blink: :blink: :blink: :blink:

                    kettõ?????

                    én szépen bemásoltam az egészet egy fájlba a fájlt a könyvtárba és lefuttattam…
                    közben szépen listázta, hoyg mit ír át kisbetûre, meggyõzõ volt, nagyon…

                    a fene gondolta, hogy ez kettõ….
                    együtt biztosan müxik… :rolleyes:

                    Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955252
                    gUHU
                    Felhasználó

                      müxik és noch einmal thanks!!!!!

                      Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955250
                      gUHU
                      Felhasználó

                        csak örök hálával tudok szolgálni! 😀 😀 😀 😀

                        nagyon köszi!!!!

                      10 bejegyzés megtekintése - 941-950 / 1,782