Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vazz megint lemaradtam 🙂
avassatok mar be 🙂
[align=right][snapback]80302[/snapback][/align]mirõl maradtál le?
akkor most melyiket érdemes fordítani? a 0.9 vagy 1.x -t?
a xine nem jáccik le mindent…
1. #File-ok és könyvtárak
for file in `ls | grep -v „/” | cat`; do
2. #Csak file-ok
##for file in `ls -F | grep -v „/” | cat`; do
[align=right][snapback]80170[/snapback][/align]így már értem…
a fileokat átnevezi, az biztos…
Hát, kde 3.3 csomagok meglehetõsen bugosak, inkább várj egy kicsit amíg kijavítják… (uhu-haladó listán lehet bugreportolni) vagy amíg megjelenik az uhu 1.2 beta 🙂
[align=right][snapback]80256[/snapback][/align]tessék olvasni!!!! (a levlistát is)
majd négy napja jött elõ xcut ugyanezzel (szinte)
****-ok a kde 3.3 csomik… ennyi a gond csak…bocs , hogy kifakadtam
:blush:Nem baj, de azért kihúztam, hogy kúltúráltan fakadhass ki. vizsla
amióta kilõttem uhu alatt a supermountot azóta nincs ilyen gond, nem beszélve, hoyg imádok mountolni… 😀
érdemes egy kicsit megbütykölni…
UHU vezpult—Szolgálatatások és asszem hogy a második vagy a harmdik ADSL kapcsolat indítása ott klikk arra hogy indúljon el és megkérdezi hogy elindítod -e most.. akkor mond azt neki hogy nem… Azt reboot…
[align=right][snapback]80154[/snapback][/align]akkor ez….
UHU szerver disztrót használsz, vagy office-t szervernek?
Mindkettõ?
[align=right][snapback]80148[/snapback][/align]:blink: :blink: :blink: :blink:
kettõ?????
én szépen bemásoltam az egészet egy fájlba a fájlt a könyvtárba és lefuttattam…
közben szépen listázta, hoyg mit ír át kisbetûre, meggyõzõ volt, nagyon…a fene gondolta, hogy ez kettõ….
együtt biztosan müxik… :rolleyes:müxik és noch einmal thanks!!!!!
csak örök hálával tudok szolgálni! 😀 😀 😀 😀
nagyon köszi!!!!
-
SzerzőBejegyzés