kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,521-1,530 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Smcwbr14-g2 folyamatosan syn-flood-ot észlel #2195811
    kisbetu
    Felhasználó
      bacsi2 wrote:
      Maradt az az alternatíva, hogy veszek egy új routert, ezt meg elajándékozom, már ki is találtam hova/kinek. 🙂

      Szóval van közeli haragosod.

      Hozzászólás: Smcwbr14-g2 folyamatosan syn-flood-ot észlel #2195812
      kisbetu
      Felhasználó
        bacsi2 wrote:
        Maradt az az alternatíva, hogy veszek egy új routert, ezt meg elajándékozom, már ki is találtam hova/kinek. 🙂

        Szóval van közeli haragosod.

        Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2196091
        kisbetu
        Felhasználó
          uzsolt wrote:
          Ne! Csak a topiklétrehozási jogát (ill. csak abba a bizonyosba írhasson)! Még röhögni akarok 😀

          Jó, akkor kérjük együtt.

          Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2196092
          kisbetu
          Felhasználó
            uzsolt wrote:
            Ne! Csak a topiklétrehozási jogát (ill. csak abba a bizonyosba írhasson)! Még röhögni akarok 😀

            Jó, akkor kérjük együtt.

            Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2196083
            kisbetu
            Felhasználó

              Jó, akkor ezennel kérek egy illetékest, hogy szüntesse meg az írási jogodat.

              Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2196084
              kisbetu
              Felhasználó

                Jó, akkor ezennel kérek egy illetékest, hogy szüntesse meg az írási jogodat.

                Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2196081
                kisbetu
                Felhasználó
                  norbert0630 wrote:
                  Az is szép hogy egy „linux fórumon ”  igen idézőjelben ! kiutálják az ubuntu felhasználókat és lenézik őket szép .

                  Szép.

                  Olvastad azt az aláírásomat, amit tegnapig mutogattam?

                  Valahogy így szólt: „Ez a Linus gyerek egyszer megcsinálta a linuxot, vagy még mindig dolgozgat rajta?”

                  Eltaláltad, ezt a Magyar Ubuntu Közösség Fórumában tette fel kérdésként egy „kezdő”.
                  Számomra ez mindent elmond a százmillió tévedhetetlen légyről.

                  Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2196082
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    norbert0630 wrote:
                    Az is szép hogy egy „linux fórumon ”  igen idézőjelben ! kiutálják az ubuntu felhasználókat és lenézik őket szép .

                    Szép.

                    Olvastad azt az aláírásomat, amit tegnapig mutogattam?

                    Valahogy így szólt: „Ez a Linus gyerek egyszer megcsinálta a linuxot, vagy még mindig dolgozgat rajta?”

                    Eltaláltad, ezt a Magyar Ubuntu Közösség Fórumában tette fel kérdésként egy „kezdő”.
                    Számomra ez mindent elmond a százmillió tévedhetetlen légyről.

                    Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2196077
                    kisbetu
                    Felhasználó
                      uzsolt wrote:
                      megjegyezném: a kérdésemre nem válaszoltál. Miért?

                      Ez nem a megismerésről szól.
                      Nem érdekli már őt a probléma, csak a száját járatja.

                      Hozzászólás: Ubuntu 9.04 hasonló a total c. #2196078
                      kisbetu
                      Felhasználó
                        uzsolt wrote:
                        megjegyezném: a kérdésemre nem válaszoltál. Miért?

                        Ez nem a megismerésről szól.
                        Nem érdekli már őt a probléma, csak a száját járatja.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,521-1,530 / 19,719