Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
bacsi2 wrote:Maradt az az alternatíva, hogy veszek egy új routert, ezt meg elajándékozom, már ki is találtam hova/kinek. 🙂
Szóval van közeli haragosod.
bacsi2 wrote:Maradt az az alternatíva, hogy veszek egy új routert, ezt meg elajándékozom, már ki is találtam hova/kinek. 🙂Szóval van közeli haragosod.
uzsolt wrote:Ne! Csak a topiklétrehozási jogát (ill. csak abba a bizonyosba írhasson)! Még röhögni akarok 😀Jó, akkor kérjük együtt.
uzsolt wrote:Ne! Csak a topiklétrehozási jogát (ill. csak abba a bizonyosba írhasson)! Még röhögni akarok 😀Jó, akkor kérjük együtt.
Jó, akkor ezennel kérek egy illetékest, hogy szüntesse meg az írási jogodat.
Jó, akkor ezennel kérek egy illetékest, hogy szüntesse meg az írási jogodat.
norbert0630 wrote:Az is szép hogy egy „linux fórumon ” igen idézőjelben ! kiutálják az ubuntu felhasználókat és lenézik őket szép .Szép.
Olvastad azt az aláírásomat, amit tegnapig mutogattam?
Valahogy így szólt: „Ez a Linus gyerek egyszer megcsinálta a linuxot, vagy még mindig dolgozgat rajta?”
Eltaláltad, ezt a Magyar Ubuntu Közösség Fórumában tette fel kérdésként egy „kezdő”.
Számomra ez mindent elmond a százmillió tévedhetetlen légyről.norbert0630 wrote:Az is szép hogy egy „linux fórumon ” igen idézőjelben ! kiutálják az ubuntu felhasználókat és lenézik őket szép .Szép.
Olvastad azt az aláírásomat, amit tegnapig mutogattam?
Valahogy így szólt: „Ez a Linus gyerek egyszer megcsinálta a linuxot, vagy még mindig dolgozgat rajta?”
Eltaláltad, ezt a Magyar Ubuntu Közösség Fórumában tette fel kérdésként egy „kezdő”.
Számomra ez mindent elmond a százmillió tévedhetetlen légyről.uzsolt wrote:megjegyezném: a kérdésemre nem válaszoltál. Miért?Ez nem a megismerésről szól.
Nem érdekli már őt a probléma, csak a száját járatja.uzsolt wrote:megjegyezném: a kérdésemre nem válaszoltál. Miért?Ez nem a megismerésről szól.
Nem érdekli már őt a probléma, csak a száját járatja. -
SzerzőBejegyzés