szia,
hát köszönöm de sajnos ez „in a Desktop environment”, nekem meg olyanom nincs.
Innen kezdve meg nem értem a feladatot.
Ha az Érdeklődőnek nincsen „deszktop envályronmentje”, akkor talán ott kéne kezdeni, hogy milyen gépnek milyen adatait kezdjük el közösen sajnálni.