kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: adatvédelem #2200103
    kisbetu
    Felhasználó
      wolfman wrote:
      szia,

      hát köszönöm de sajnos ez „in a Desktop environment”, nekem meg olyanom nincs.

      Innen kezdve meg nem értem a feladatot.
      Ha az Érdeklődőnek nincsen „deszktop envályronmentje”, akkor talán ott kéne kezdeni, hogy milyen gépnek milyen adatait kezdjük el közösen sajnálni.

      Hozzászólás: VECTOR-nak! #2200096
      kisbetu
      Felhasználó

        Esetleg lehetne egy kabbe?

        Hozzászólás: VECTOR-nak! #2200094
        kisbetu
        Felhasználó

          Szerintem a kedves vevő előfizethet meghosszabbított támogatásra.
          Egyedi igényekre a (Vectornál) nagy(obba)k is csak kellő motiváció bemutatása után ugranak.

          Hozzászólás: blackPanther USB v10.1.1 #2197679
          kisbetu
          Felhasználó

            [zárójel]
            Van valahol valamiféle raw anyag?
            Próbálkoznék…
            [/zárójel]

            Hozzászólás: blackPanther USB v10.1.1 #2197678
            kisbetu
            Felhasználó

              Én szeretem a humort.
              Hol találom?

              Hozzászólás: BlackPanther OS USB változat VÉLEMÉNY. #2200086
              kisbetu
              Felhasználó
                meg_mindig_utalom_a_linuxot wrote:
                Köszi hogy elolvastad. Halihóó!

                Nem olvastam el, nem kell megköszönnöd.

                Hozzászólás: Ftp, Samba elérés lassú #2200073
                kisbetu
                Felhasználó

                  Hogy értsem azt, hogy „live”?
                  Oprendszer, vagy játék?

                  Hozzászólás: Ftp, Samba elérés lassú #2200072
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    FTP-klienst is próbáltál, vagy csak a Total Commandert? Mert az szerintem nem az.

                    Hozzászólás: Ftp, Samba elérés lassú #2200070
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      „Látom” a topológiádat, jó a leírás.
                      Biztos, hogy a switchek gigásan dolgoznak?

                      Meg a kérdés még, hogy milyen filesystem van a samba alatt.

                      Hozzászólás: marketiva streamster #2200056
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        én sem

                      10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 19,719