kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Vicc-2 #2199403
    kisbetu
    Felhasználó

      Miután az én válaszomat elolvasta, egyből rájött.
      És törölt…

      Hozzászólás: Vicc-2 #2199401
      kisbetu
      Felhasználó

        Volt a jogosultságoknál egy olyan, hogy „saját topik törlése”.
        Használta…

        Megmondjam, mikor?

        Hozzászólás: playlist szerkesztése #2199947
        kisbetu
        Felhasználó

          Minek előre?

          Hádehát ez egy rádilyó, ahol nem árt előre tudni a műsort.
          (Legalább az tudja, aki csinálja!)

          kisbetu
          Felhasználó

            Azt írta „lelek fel”.

            Talán a lelési módszeren kéne finomítani, mert leírás, az van.
            Rengeteg.
            Rengeteg nyelven.
            Redundánsan.

            Hozzászólás: Linux Mint 9 nem kapcsolódik az internetre #2199981
            kisbetu
            Felhasználó
              sk-skuba wrote:
              Meg kell adni a felhasználónevet és a jelszót amit a szolgáltató adott.

              walakyy wrote:
              Az internet hozzáférésem inviteles adsl. Nem kér felhasználói nevet és jelszót, win7 alatt így működik.

              Hozzászólás: Vicc-2 #2199393
              kisbetu
              Felhasználó

                +1

                Hozzászólás: tuxológia #2199568
                kisbetu
                Felhasználó

                  Vuvuzele változat nem lesz?

                  Hozzászólás: Szegmens hiba #2199927
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Belenéztem a telepítő szkriptbe, és az a meglátásom, hogy a „telepites easyinvoice” helyett célszerűbb lenne
                    a „telepites easyinvoice-2010.06.01-1.static.i386.rpm” paranccsal próbálkozni.
                    De simán Csaba rpm sora is segíthet.

                    (Én rpm-et mc-ben/ből/vel szoktam felrakni. Fő a lustaság.)

                    Hozzászólás: Szegmens hiba #2199926
                    kisbetu
                    Felhasználó
                      macsama wrote:
                      nem kaptam pontos választ (még most sem)

                      Mivel a labda még mindig nálad van, be kéne írni a kérdést…
                      .
                      .

                      macsama wrote:
                      Blackpanther az os, de kipróbálom, talán menni fog.
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Épp ezért nem kell ledúrni a gépről, ha már úgyis rajta van.

                        Az viszont megfontolandó, hogy target hiányában érdemes lenne a gépet kikapcsolni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 19,719