Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Miután az én válaszomat elolvasta, egyből rájött.
És törölt…Volt a jogosultságoknál egy olyan, hogy „saját topik törlése”.
Használta…Megmondjam, mikor?
Minek előre?
Hádehát ez egy rádilyó, ahol nem árt előre tudni a műsort.
(Legalább az tudja, aki csinálja!)Azt írta „lelek fel”.
Talán a lelési módszeren kéne finomítani, mert leírás, az van.
Rengeteg.
Rengeteg nyelven.
Redundánsan.sk-skuba wrote:Meg kell adni a felhasználónevet és a jelszót amit a szolgáltató adott.walakyy wrote:Az internet hozzáférésem inviteles adsl. Nem kér felhasználói nevet és jelszót, win7 alatt így működik.+1
Vuvuzele változat nem lesz?
Belenéztem a telepítő szkriptbe, és az a meglátásom, hogy a „telepites easyinvoice” helyett célszerűbb lenne
a „telepites easyinvoice-2010.06.01-1.static.i386.rpm” paranccsal próbálkozni.
De simán Csaba rpm sora is segíthet.(Én rpm-et mc-ben/ből/vel szoktam felrakni. Fő a lustaság.)
macsama wrote:nem kaptam pontos választ (még most sem)Mivel a labda még mindig nálad van, be kéne írni a kérdést…
.
.macsama wrote:Blackpanther az os, de kipróbálom, talán menni fog.2010-06-17-17:24 Hozzászólás: Milyen disztribúciót ajánlotok egy speciális 256MB RAM-os laptophoz? #2199915Épp ezért nem kell ledúrni a gépről, ha már úgyis rajta van.
Az viszont megfontolandó, hogy target hiányában érdemes lenne a gépet kikapcsolni.
-
SzerzőBejegyzés