Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem root-ként
umount /mnt/usb
vagy a script
sumount /mnt/usb
tartalmaCode:#!/bin/bash
sudo umount $*és lecsatolja
nem root-ként
umount /mnt/usb
vagy a script
sumount /mnt/usb
tartalmaCode:#!/bin/bash
sudo umount $*és lecsatolja
uzsolt wrote:Kézzel megy? Tehát manuálisan kiadva?Igen, mind az umount paranccsal, mind a scriptel.
uzsolt wrote:Kézzel megy? Tehát manuálisan kiadva?Igen, mind az umount paranccsal, mind a scriptel.
Mármint a lecsatolás meghiúsulása?
Rányomok a krusaderben a csatoláskezelőre, jobb klikk az usb eszközön, és egy hibaüzenet fogad:
Could not unmount device.
The reported error was:
umount: /mnt/usb-kingston is not in the fstab (and you are not root)és ennyi.
Mármint a lecsatolás meghiúsulása?
Rányomok a krusaderben a csatoláskezelőre, jobb klikk az usb eszközön, és egy hibaüzenet fogad:
Could not unmount device.
The reported error was:
umount: /mnt/usb-kingston is not in the fstab (and you are not root)és ennyi.
Megírtam, futtathatóvá tetem, kitallóztam neki és nem megy.
Ez szörnyű 🙁Megírtam, futtathatóvá tetem, kitallóztam neki és nem megy.
Ez szörnyű 🙁Megnéztem a beállítások alatt, és van hely ahol mount/umount-ot át lehet írni, csak nem biztos hogy jó lesz, vagyis nem engedi beírni, hogy sudo umonunt. Elérés szerint lehet kitallózni
Megnéztem a beállítások alatt, és van hely ahol mount/umount-ot át lehet írni, csak nem biztos hogy jó lesz, vagyis nem engedi beírni, hogy sudo umonunt. Elérés szerint lehet kitallózni
-
SzerzőBejegyzés